[Bud. B] Kiedy planowane są odbiory mieszkań od dewelopera na os. Bonarka Living w Krakowie

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Bonarka Living, za którą odpowiada deweloper Echo Investment. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
figiel
Posty: 28
Rejestracja: 14 paź 2020, 18:48

Re: [Bud. B] Kiedy planowane są odbiory mieszkań od dewelopera na os. Bonarka Living w Krakowie

Postautor: figiel » 20 paź 2021, 18:18

Wybieracie sie na dzień otwarty 6 listopada? :)
Otrzymałam maila z informacją ze tego dnia można przez 45 minut oglądać swoje mieszkanie w ustalonych godzinach.


kolasek79
Posty: 17
Rejestracja: 14 kwie 2021, 11:41

Re: [Bud. B] Kiedy planowane są odbiory mieszkań od dewelopera na os. Bonarka Living w Krakowie

Postautor: kolasek79 » 21 paź 2021, 10:18

My na pewno tak, z pewnością warto się pojawić na takim dniu i też dowiedzieć się wszystkiego u źródła :)

Vania
Posty: 22
Rejestracja: 12 kwie 2021, 19:59

Re: [Bud. B] Kiedy planowane są odbiory mieszkań od dewelopera na os. Bonarka Living w Krakowie

Postautor: Vania » 21 paź 2021, 14:44

Znajoma dzisiaj tamtędy przechodziła, pokazała w relacji okolicę osiedla i same budynki, byłyście tam w ostatnich dniach? Na żywo super się to już prezentuje, czysto i zielono :)


Raszka0
Posty: 7
Rejestracja: 31 sty 2021, 18:11

Re: [Bud. B] Kiedy planowane są odbiory mieszkań od dewelopera na os. Bonarka Living w Krakowie

Postautor: Raszka0 » 21 paź 2021, 16:42

Jest ok. Trzeba jeszcze pamiętać o tym, że przez pewien czas będziemy żyć na placu budowy. Dopiero pewnie za dwa lata osiedle nabierze właściwego kształtu.
Mam jednak inne spostrzeżenie. Tuż obok Bonarki, naprzeciw naszych bloków jest mały zaniedbany park z dużym potencjałem. Alejki dziurawe, betonowa wyrwa niezabezpieczona, leżą gałęzie. Może jakiś pomysł jak i gdzie skutecznie przypomnieć o tym miejscu.

ania888
Posty: 81
Rejestracja: 11 paź 2020, 23:07

Re: [Bud. B] Kiedy planowane są odbiory mieszkań od dewelopera na os. Bonarka Living w Krakowie

Postautor: ania888 » 21 paź 2021, 19:27

Może zgłosić ten park do budżetu obywatelskiego jeśli nie zostało to jeszcze zrobione? Ten park ma faktycznie duży potencjał.

kolasek79
Posty: 17
Rejestracja: 14 kwie 2021, 11:41

Re: [Bud. B] Kiedy planowane są odbiory mieszkań od dewelopera na os. Bonarka Living w Krakowie

Postautor: kolasek79 » 22 paź 2021, 12:05

O moim zdaniem to faktycznie jest dobry pomysł. DO kiedy można zgłaszać takie projekty?

Vania
Posty: 22
Rejestracja: 12 kwie 2021, 19:59

Re: [Bud. B] Kiedy planowane są odbiory mieszkań od dewelopera na os. Bonarka Living w Krakowie

Postautor: Vania » 22 paź 2021, 12:22

Super pomysł! Warto byłoby to też jakoś nagłośnić wśród mieszkańców i przyszłych mieszkańców (może jakieś grupy na .?), żeby głosowali. Bo osiedle ładne i nowoczesne, więc fajnie jakby obok był też miły park:)

ania888
Posty: 81
Rejestracja: 11 paź 2020, 23:07

Re: [Bud. B] Kiedy planowane są odbiory mieszkań od dewelopera na os. Bonarka Living w Krakowie

Postautor: ania888 » 22 paź 2021, 17:43

kolasek79 pisze:O moim zdaniem to faktycznie jest dobry pomysł. DO kiedy można zgłaszać takie projekty?


Chyba kolejne zgłoszenia będą po nowym roku, bo teraz w październiku było głosowanie nad obecnymi projektami, ale warto mieć to na uwadze na przyszłość. ;)


Raszka0
Posty: 7
Rejestracja: 31 sty 2021, 18:11

Re: [Bud. B] Kiedy planowane są odbiory mieszkań od dewelopera na os. Bonarka Living w Krakowie

Postautor: Raszka0 » 06 lis 2021, 23:22

I jak wrażenia po dzisiejszym dniu? Szkoda, że jeszcze trzeba czekać na wygląd klatki schodowej. Poza tym pozytywnie. Co myślicie

figiel
Posty: 28
Rejestracja: 14 paź 2020, 18:48

Re: [Bud. B] Kiedy planowane są odbiory mieszkań od dewelopera na os. Bonarka Living w Krakowie

Postautor: figiel » 09 lis 2021, 14:01

Ja nie jestem zbyt zadowolona.... zgłosiłam zmiany lokatorskie, cześć z nich nie została wykonana. Dodatkowo nie wiem co autor miał na myśli zostawiając podejscie wody na ścianie a nie w ścianie... Ciekawe jak wykonawcy zaregaują na to ze trzeba to wszytsko wkuwać w ściany żeby nie tracić metrów....



Wróć do „Bonarka Living od Echo Investment - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości