Pakiet wykończeniowy mieszkania od dewelopera Echo Investment - opinie / os. Bonarka Living

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Bonarka Living, za którą odpowiada deweloper Echo Investment. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
ania888
Posty: 81
Rejestracja: 11 paź 2020, 23:07

Pakiet wykończeniowy mieszkania od dewelopera Echo Investment - opinie / os. Bonarka Living

Postautor: ania888 » 19 paź 2021, 15:49

figiel pisze:Dowiedziałam się jeszcze tylko, że w pierwszej kolejności klucze otrzymają ci którzy spłacili mieszkanie w 100% ;)
W sumie to ni wiem jak wygląda harmonogram dla innych mieszkań, natomiast ja mam wpłacić ostatnią ratę do końca października czyli przed oddaniem kluczy.


Czyli można już powoli planować co nie co ;) Zamawiacie ekipę remontową, bierzecie pakiet wykończeniowy, czy sami ogarniacie wszystko w mieszkaniu?


Vania
Posty: 22
Rejestracja: 12 kwie 2021, 19:59

Re: Pakiet wykończeniowy mieszkania od dewelopera Echo Investment - opinie / os. Bonarka Living

Postautor: Vania » 19 paź 2021, 20:40

A ten "pakiet wykończeniowy" od dewelopera gwarantował wykończenie całości? Jak to wygląda w praktyce?

kolasek79
Posty: 17
Rejestracja: 14 kwie 2021, 11:41

Re: Pakiet wykończeniowy mieszkania od dewelopera Echo Investment - opinie / os. Bonarka Living

Postautor: kolasek79 » 20 paź 2021, 12:30

No właśnie sam też jestem tego ciekawy. Może ktoś podpowie?


ania888
Posty: 81
Rejestracja: 11 paź 2020, 23:07

Re: Pakiet wykończeniowy mieszkania od dewelopera Echo Investment - opinie / os. Bonarka Living

Postautor: ania888 » 20 paź 2021, 16:43

Vania pisze:A ten "pakiet wykończeniowy" od dewelopera gwarantował wykończenie całości? Jak to wygląda w praktyce?

Tych pakietów jest kilka. Jak sobie wejdziesz na stronę inwestycji to możesz sprawdzić szczegóły co dany pakiet gwarantuje w zależności czy mieszkanie będziesz robić dla siebie, czy np pod wynajem.

Vania
Posty: 22
Rejestracja: 12 kwie 2021, 19:59

Re: Pakiet wykończeniowy mieszkania od dewelopera Echo Investment - opinie / os. Bonarka Living

Postautor: Vania » 20 paź 2021, 17:23

O, to jest dobra opcja, szczególnie dla tych, którzy cenią swój czas, albo inaczej - cierpią na niedoczas. Można kupić mieszkanie i właściwie od razu się wprowadzać. A wiadomo jak teraz długo czeka się na ekipy budowlano - remontowe.

depr
Posty: 1
Rejestracja: 18 lis 2021, 8:29

Re: Pakiet wykończeniowy mieszkania od dewelopera Echo Investment - opinie / os. Bonarka Living

Postautor: depr » 18 lis 2021, 8:35

Oferta jest rzeczywiście interesująca, ale czy ktoś kto zdecydował się na jeden z tych pakietów mógłby się wypowiedzieć jak to wygląda w praktyce? Czy współpraca z wykonawcą odbywa się zgodnie z ustaleniami/oczekiwaniami? Opinie znalezione w internecie raczej nie zachęcają...

bon
Posty: 99
Rejestracja: 06 paź 2020, 23:54

Re: Pakiet wykończeniowy mieszkania od dewelopera Echo Investment - opinie / os. Bonarka Living

Postautor: bon » 09 maja 2022, 10:52

Ktoś może miał okazję skorzystać z tego pakietu i mieszka już w mieszkaniu w taki sposób wykończonym? Jak wrażenia z perspektywy czasu, dużo niedoróbek czy wręcz przeciwnie, wykończenie mieszkania wyszło wysokiej jakości i nie ma się do czego przyczepić?

megi
Posty: 739
Rejestracja: 05 maja 2015, 16:46

Re: Pakiet wykończeniowy mieszkania od dewelopera Echo Investment - opinie / os. Bonarka Living

Postautor: megi » 30 paź 2022, 15:27

Mi w takich pakietach wykończeniowych przeszkadza to, że często można wybierać tylko z zamkniętego katalogu elementów, którymi wykańcza się mieszkanie, a nie ma tu pełnej dowolności. Z jednej strony rozumiem, że taki pakiet wykończeniowy od dewelopera musi mieć pewne swoje ograniczenia, ale jednak chciałoby się móc wykorzystać coś, co wpadnie w oko w jakimś sklepie.


klient2023
Posty: 1
Rejestracja: 16 sty 2023, 18:56

Re: Pakiet wykończeniowy mieszkania od dewelopera Echo Investment - opinie / os. Bonarka Living

Postautor: klient2023 » 16 sty 2023, 19:08

Skorzystaliśmy z Pakietu Wykończeniowego od Echo przy współpracy z Galerie Venis i mogę teraz z całą pewnością powiedzieć, że decydowanie odradzam wszystkim takie rozwiązanie.

Galerie Venis zupełnie nie zależy na kliencie, w firmie pracują sami amatorzy i osoby niegodne zaufania. Wykończenie mieszkania jest bardzo niskiej jakości i niezgodne z projektem.
Poza tym firma nie dotrzymuje żadnych terminów (wielomiesięczne opóźnienia), tłumacząc opóźnienia głupimi wymówkami, a ceny mają jak za usługi premium.
Szkoda czasu, pieniędzy i nerwów na tych krętaczy.

megi
Posty: 739
Rejestracja: 05 maja 2015, 16:46

Re: Pakiet wykończeniowy mieszkania od dewelopera Echo Investment - opinie / os. Bonarka Living

Postautor: megi » 16 sty 2023, 19:53

klient2023 pisze:Skorzystaliśmy z Pakietu Wykończeniowego od Echo przy współpracy z Galerie Venis i mogę teraz z całą pewnością powiedzieć, że decydowanie odradzam wszystkim takie rozwiązanie.

A opiszesz jakieś szczegóły? Co było nie w porządku?



Wróć do „Bonarka Living od Echo Investment - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość