Możliwość wkucia rur w ściany w nowym mieszkaniu na os. Bonarka Living w Krakowie

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Bonarka Living, za którą odpowiada deweloper Echo Investment. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
fakemail10
Posty: 11
Rejestracja: 22 lut 2021, 15:38

Możliwość wkucia rur w ściany w nowym mieszkaniu na os. Bonarka Living w Krakowie

Postautor: fakemail10 » 09 lis 2021, 14:56

figiel pisze:Ja nie jestem zbyt zadowolona.... zgłosiłam zmiany lokatorskie, cześć z nich nie została wykonana. Dodatkowo nie wiem co autor miał na myśli zostawiając podejscie wody na ścianie a nie w ścianie... Ciekawe jak wykonawcy zaregaują na to ze trzeba to wszytsko wkuwać w ściany żeby nie tracić metrów....


Niestety ale rury na ścianach to aktualnie norma, deweloperzy twierdzą że pozwala to na dowolną aranżację, a prawda jest taka że jest im po prostu łatwiej i szybciej... można się było tego spodziewać, w standardzie wykończenia jest o tym mowa.


figiel
Posty: 28
Rejestracja: 14 paź 2020, 18:48

Re: Możliwość wkucia rur w ściany w nowym mieszkaniu na os. Bonarka Living w Krakowie

Postautor: figiel » 10 lis 2021, 14:12

Niestety zgadza sie, dla nich prosciej natomiast nasi wykonawcy beda mieli wiecej pracy... No coz, cena za metr jest adekwatna do standaru. Nie zaplacilismy deweloperowi to zaplacimy wykonawom ;)

figiel
Posty: 28
Rejestracja: 14 paź 2020, 18:48

Re: Możliwość wkucia rur w ściany w nowym mieszkaniu na os. Bonarka Living w Krakowie

Postautor: figiel » 03 sty 2022, 20:32

Wkuwałam w łazience na ścianie wewnętrznej (od mojej sypialni) nie graniczacej z sąsiadem. Sciany między mieszkaniami to żelbet o grubości 19cm więc bałam się ze sąsiad wpadnie na podobny pomysł i spotkamy się w środku :D


bon
Posty: 99
Rejestracja: 06 paź 2020, 23:54

Re: Możliwość wkucia rur w ściany w nowym mieszkaniu na os. Bonarka Living w Krakowie

Postautor: bon » 06 cze 2022, 14:08

A jak to finalnie wyszło, np. w sypialni słychać jakieś odgłosy z łazienki po tym, jak rury zostały wkute w ściany? Ciekawe, że kiedyś nie stanowiło to problemu i rury po prostu wkuwano. Ale wiadomo, to pewnie więcej roboty, wyższe koszty...

BMX
Posty: 175
Rejestracja: 09 paź 2020, 23:25

Re: Możliwość wkucia rur w ściany w nowym mieszkaniu na os. Bonarka Living w Krakowie

Postautor: BMX » 29 lis 2022, 12:59

Jak sobie poradziliście z tymi rurami na ścianach w łazienkach? Może nie w każdym przypadku, ale jednak wkucie rury wydaje się tu być najlepszym rozwiązaniem. Kiedyś rury były wkuwane standardowo i nie było w z tym problemu. Dzisiaj, zapewne w ramach cięcia kosztów, rury są na ścianie.



Wróć do „Bonarka Living od Echo Investment - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości