[Bud. B] Przeciekanie nad oknami z górnego balkonu w nowym mieszkaniu os. Bonarka Living w Krakowie

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Bonarka Living, za którą odpowiada deweloper Echo Investment. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
rannet
Posty: 9
Rejestracja: 06 gru 2020, 9:24

[Bud. B] Przeciekanie nad oknami z górnego balkonu w nowym mieszkaniu os. Bonarka Living w Krakowie

Postautor: rannet » 09 gru 2021, 19:06

Czy ktoś przy odbiorze mieszkania również zauważył przeciekanie nad oknami z górnego balkonu?


bon
Posty: 99
Rejestracja: 06 paź 2020, 23:54

Re: [Bud. B] Przeciekanie nad oknami z górnego balkonu w nowym mieszkaniu os. Bonarka Living w Krakowie

Postautor: bon » 05 sty 2022, 10:36

rannet pisze:Czy ktoś przy odbiorze mieszkania również zauważył przeciekanie nad oknami z górnego balkonu?

Możesz wrzucić jakieś zdjęcia? Gdzie dokładnie to występuje? Myślisz, że to woda ściekająca z balkonu powyżej?

rannet
Posty: 9
Rejestracja: 06 gru 2020, 9:24

Re: [Bud. B] Przeciekanie nad oknami z górnego balkonu w nowym mieszkaniu os. Bonarka Living w Krakowie

Postautor: rannet » 05 sty 2022, 13:24

Nad oknem a pod balkonem mieszkania powyżej. Ewidentnie balkon u góry przecieka. Przy odbiorze odrzucili mi to jako usterka. Dzisiaj dostałem wiadomość o zmianie postanowienia jako zasadna usterka.


bon
Posty: 99
Rejestracja: 06 paź 2020, 23:54

Re: [Bud. B] Przeciekanie nad oknami z górnego balkonu w nowym mieszkaniu os. Bonarka Living w Krakowie

Postautor: bon » 05 sty 2022, 13:44

rannet pisze:Nad oknem a pod balkonem mieszkania powyżej. Ewidentnie balkon u góry przecieka. Przy odbiorze odrzucili mi to jako usterka. Dzisiaj dostałem wiadomość o zmianie postanowienia jako zasadna usterka.

Żartujesz, nie chcieli Ci uznać za usterkę tego, że wlewa się woda z zewnątrz do mieszkania? Jaki dali termin na naprawę tego i jak zamierzają to naprawić?

rannet
Posty: 9
Rejestracja: 06 gru 2020, 9:24

Re: [Bud. B] Przeciekanie nad oknami z górnego balkonu w nowym mieszkaniu os. Bonarka Living w Krakowie

Postautor: rannet » 05 sty 2022, 15:35

Na razie dostałem informację o zasadności. Muszę się tam odezwać. Podaj maila to wyślę zdjęcie bo tutaj nie mogę załączyć. Na razie zaciek jest od zewnątrz. Już w tym momencie jest przebarwienie jak jest suche, co zgłosiłem jako usterkę. Więc nie naprawią uszczelnienia, poprawy elewacji nic nie dadzą bo to będzie syzyfowa praca.

Barbossa
Posty: 2
Rejestracja: 03 sty 2022, 19:04

Re: [Bud. B] Przeciekanie nad oknami z górnego balkonu w nowym mieszkaniu os. Bonarka Living w Krakowie

Postautor: Barbossa » 14 sty 2022, 15:07

U mnie są zacieki na suficie na ostatnim piętrze, proszę o kontakt: krzysiuk.66@gmail.com

bon
Posty: 99
Rejestracja: 06 paź 2020, 23:54

Re: [Bud. B] Przeciekanie nad oknami z górnego balkonu w nowym mieszkaniu os. Bonarka Living w Krakowie

Postautor: bon » 27 cze 2022, 10:34

Barbossa pisze:U mnie są zacieki na suficie na ostatnim piętrze, proszę o kontakt: krzysiuk.66@gmail.com

Jak udało się sprawę rozwiązać? Deweloper poprawił usterkę, która odpowiadała za powstawanie zacieków na suficie?

fredo
Posty: 164
Rejestracja: 25 sty 2016, 22:35

Re: [Bud. B] Przeciekanie nad oknami z górnego balkonu w nowym mieszkaniu os. Bonarka Living w Krakowie

Postautor: fredo » 21 gru 2022, 15:01

A jak to wygląda teraz, kiedy na balkonach leży topniejący śnieg, z którego kapie woda? Problem się nie powtarza, tj. został skutecznie naprawiony przez dewelopera?



Wróć do „Bonarka Living od Echo Investment - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości