Brak miejsca parkingowego do mieszkania - Bonarka Living od Echo Investment

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Bonarka Living, za którą odpowiada deweloper Echo Investment. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
fredo
Posty: 164
Rejestracja: 25 sty 2016, 22:35

Re: Brak miejsca parkingowego do mieszkania - Bonarka Living od Echo Investment

Postautor: fredo » 13 wrz 2022, 13:07

A jak jest z parkowaniem przy pobliskim centrum handlowym, na ile można tam samochód zostawić? Chyba jeszcze przy stacji kolejowej Bonarka są jakieś miejsca, gdzie można zaparkować i zostawić samochód.


Rasel
Posty: 8
Rejestracja: 05 kwie 2022, 15:14

Re: Brak miejsca parkingowego do mieszkania - Bonarka Living od Echo Investment

Postautor: Rasel » 13 wrz 2022, 23:54

Bonarka jest czynna do północy potem zamykają. Nie ma żadnych miejsc ogólnodostępnych. Na razie ludzie którzy przyoszczedzili na parkingu parkuja na chodniku albo pod wiaduktem w błocie. Bez zakupu miejsca parkingowego z samochodem będzie tam męczarnia więc dwa razy bym się zastanowił czy nie dołożyć 30-52 tys na miejsce co stanowi mały procent ceny mieszkania i mieć komfort.

SmokWawelski
Posty: 303
Rejestracja: 13 kwie 2021, 21:32

Re: Brak miejsca parkingowego do mieszkania - Bonarka Living od Echo Investment

Postautor: SmokWawelski » 14 wrz 2022, 0:14

Rasel pisze:Bonarka jest czynna do północy potem zamykają. Nie ma żadnych miejsc ogólnodostępnych. Na razie ludzie którzy przyoszczedzili na parkingu parkuja na chodniku albo pod wiaduktem w błocie. Bez zakupu miejsca parkingowego z samochodem będzie tam męczarnia więc dwa razy bym się zastanowił czy nie dołożyć 30-52 tys na miejsce co stanowi mały procent ceny mieszkania i mieć komfort.

Ja bym sie wogole nie zastanawial...ale to ja...co ja tam wiem...? Wrocmy do tematu za pare lat to sie pochylimy z troska nad tymi co nie wykupili....



Wróć do „Bonarka Living od Echo Investment - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość