Co myślicie o budynku C i mieszkaniach od strony stawu / jakie zalety i wady

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Bonarka Living, za którą odpowiada deweloper Echo Investment. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
bon
Posty: 99
Rejestracja: 06 paź 2020, 23:54

Co myślicie o budynku C i mieszkaniach od strony stawu / jakie zalety i wady

Postautor: bon » 10 mar 2022, 10:34

Co myślicie o budynku C i jego umiejscowieniu na osiedlu? Okna od strony stawu oraz w stronę budynku B? Wiem, że pomiędzy stawem, a budynkiem biegnie ulica, ale wydaj mi się, że ta nie będzie jakoś bardzo uciążliwa. Za to zastanawiam się bardziej nad tym, jak na takie mieszkanie może oddziaływać pobliska estakada. Macie jakieś doświadczenia i podzielicie się nimi na forum?


fakemail10
Posty: 11
Rejestracja: 22 lut 2021, 15:38

Re: Co myślicie o budynku C i mieszkaniach od strony stawu / jakie zalety i wady

Postautor: fakemail10 » 10 mar 2022, 15:53

Mam mieszkanie w budynku B. Mówiąc wprost dla mnie jest ok, przy zamkniętych oknach kompletna cisza z zewnątrz, po otwarciu okna oczywiście dość słyszalny szum aut.

W przypadku budynku C z mojego punktu widzenia powinno być zdecydowanie lepiej jeśli zależy Ci na spędzaniu czasu na balkonie itp.

bon
Posty: 99
Rejestracja: 06 paź 2020, 23:54

Re: Co myślicie o budynku C i mieszkaniach od strony stawu / jakie zalety i wady

Postautor: bon » 11 sie 2022, 9:58

I jak, udało się wejść do mieszkania, jak to wygląda, jeśli chodzi o hałas od ulicy w mieszkaniu przy zamkniętych oknach i otwartych?



Wróć do „Bonarka Living od Echo Investment - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości