Styl industrialny czy niewykończony? / Bonarka Living Kraków (od Echo Investment)

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Bonarka Living, za którą odpowiada deweloper Echo Investment. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
Lobos
Posty: 9
Rejestracja: 25 cze 2021, 1:17

Styl industrialny czy niewykończony? / Bonarka Living Kraków (od Echo Investment)

Postautor: Lobos » 17 mar 2023, 22:10

Witam zainteresowanych zakupem nieruchomości "Bonarka Living".

Nie chcę poruszać tematu bliskości torów kolejowych i estakady, bo to temat subiektywny, jednym przeszkadza, a inni nie przykładają do tego większej uwagi. Z resztą był już poruszany na tym forum...
Chcę natomiast nakreślić jakość wykończenia inwestycji, a zwłaszcza standardu części wspólnych. Coś co deweloper nazywa "stylem industrialnym", w rzeczywistości według mnie jest stanem surowym i wygląda tak:
ibb.co/Jjd8sJk
linkpicture.com/view.php?img=LPic6414d90c6b4661057499598


Czy podoba wam się takie wykończenie?
Uważam, że niewykończone schody po kilku latach użytkowania, przybrudzone i zaplamione intensywną eksploatacją będą drogie w utrzymaniu.
Poza tym styl industrialny wymaga według mnie (oprócz najwyższej jakości wykonania szalunku), także droższych elementów dekoracyjnych, aby efekt
końcowy był zadowalający. Zdjęcia znalazłem na grupie "mieszkańcy bonarka living" na najpopularniejszym portalu społecznościowym na literę F.
Wklejam jeszcze jak wyglądają białe ściany po rocznej intensywnej eksploatacji w gotowej części inwestycji:


ibb.co/Jjd8sJk
linkpicture.com/q/331436493_1254432685489541_6543750783952775286_n.jpg

Obrazek


Obrazek


birds0304
Posty: 1
Rejestracja: 24 mar 2023, 12:22

Re: Styl industrialny czy niewykończony? / Bonarka Living Kraków (od Echo Investment)

Postautor: birds0304 » 24 mar 2023, 12:52

Masakra, to wykończenie w blokach socjalnych jest dużo lepsze, a jeżeli płytki tak wyglądają po roku, to jestem ciekaw ile za m2 kosztowały. Dziwię się deweloperowi, bo to nie są jakieś duże koszty wykończenia części wspólnych dobrymi materiałami, przy tak dużym bloku.

Te zdjęcia to powinno być ostrzeżenie dla potencjalnych kupujących w kolejnych etapach..

Sellie
Posty: 113
Rejestracja: 01 wrz 2018, 8:27

Re: Styl industrialny czy niewykończony? / Bonarka Living Kraków (od Echo Investment)

Postautor: Sellie » 29 kwie 2023, 10:42

[quote="Lobos"]Witam zainteresowanych zakupem nieruchomości "Bonarka Living".

Nie chcę poruszać tematu bliskości torów kolejowych i estakady, bo to temat subiektywny, jednym przeszkadza, a inni nie przykładają do tego większej uwagi. Z resztą był już poruszany na tym forum...
Chcę natomiast nakreślić jakość wykończenia inwestycji, a zwłaszcza standardu części wspólnych. Coś co deweloper nazywa "stylem industrialnym", w rzeczywistości według mnie jest stanem surowym i wygląda tak:

Czy podoba wam się takie wykończenie?
Uważam, że niewykończone schody po kilku latach użytkowania, przybrudzone i zaplamione intensywną eksploatacją będą drogie w utrzymaniu.
Poza tym styl industrialny wymaga według mnie (oprócz najwyższej jakości wykonania szalunku), także droższych elementów dekoracyjnych, aby efekt
końcowy był zadowalający. Zdjęcia znalazłem na grupie "mieszkańcy bonarka living" na najpopularniejszym portalu społecznościowym na literę F.
Wklejam jeszcze jak wyglądają białe ściany po rocznej intensywnej eksploatacji w gotowej części inwestycji:

To nie jest styl industrialny tylko to jest budownictwo w stylu "nabij kabze deweloperowi". Byłam w budynkach wykończonych w stylu industrialnym - wyglądały ekskluzywnie. To wygląda jak... no sam sobie odpowiedz. Jeśli mieszkania były "tanie" w porównaniu do konkurencji to spoko, ale jeśli na takim samym poziomie to bym coś z tym robiła :)


bon
Posty: 99
Rejestracja: 06 paź 2020, 23:54

Re: Styl industrialny czy niewykończony? / Bonarka Living Kraków (od Echo Investment)

Postautor: bon » 24 paź 2023, 17:15

Lobos pisze:Chcę natomiast nakreślić jakość wykończenia inwestycji, a zwłaszcza standardu części wspólnych. Coś co deweloper nazywa "stylem industrialnym", w rzeczywistości według mnie jest stanem surowym i wygląda tak

Jak to z czasem się sprawdza? Deweloper coś zmienił? A może jakiś graficiarz się skusił na takie gołe ściany betonowe?

ister
Posty: 101
Rejestracja: 19 sie 2016, 11:36

Re: Styl industrialny czy niewykończony? / Bonarka Living Kraków (od Echo Investment)

Postautor: ister » 17 kwie 2024, 12:35

Jak się te cuda sprawdzają, kiedy już zamieszkali ludzie w blokach? Pojawiły się jakieś graffiti już na klatkach schodowych?



Wróć do „Bonarka Living od Echo Investment - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości