Budowa osiedla Nowa Myśliwska w Krakowie od Budimex Nieruchomości (etap I) - zdjęcia / informacje

Forum dla przyszłych mieszkańców inwestycji osiedla Nowa Myśliwska w Krakowie, które buduje deweloper Spravia (kiedyś Budimex Nieruchomości). Wybór mieszkania, ceny, opinie, budowa bloku i sprawy mieszkańców - zapraszamy do dyskusji.
radik
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2020, 16:00

Budowa osiedla Nowa Myśliwska w Krakowie od Budimex Nieruchomości (etap I) - zdjęcia / informacje

Postautor: radik » 21 cze 2020, 19:04

Zdjęcia z inwestycji (czerwiec 2020)

Obrazek


radik
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2020, 16:00

Re: Budowa osiedla Nowa Myśliwska w Krakowie od Budimex Nieruchomości (etap I) - zdjęcia / informacje

Postautor: radik » 02 lip 2020, 9:17

Zdjęcia z inwestycji (lipiec 2020)

Obrazek

BMX
Posty: 180
Rejestracja: 09 paź 2020, 23:25

Re: Budowa osiedla Nowa Myśliwska w Krakowie od Budimex Nieruchomości (etap I) - zdjęcia / informacje

Postautor: BMX » 11 paź 2020, 22:10

radik pisze:Zdjęcia z inwestycji (lipiec 2020)

Dawno nic nie wrzucałeś, więc ja się przeszedłem w okolice budowy, kawał bloku już stoi.

Obrazek

Widać, że budują już 6 piętro inwestycji, tu akurat widok od strony południowej.

Obrazek

Ciekawe czy te piękne reklamy na rogu pozostaną po tym, kiedy całe osiedle Nowa Myśliwska zostanie już wybudowane.

Obrazek

Od strony ulicy Myśliwskiej Budimex postawił tam niezłą ścianę, ale w sumie to północna strona, więc pewnie będą tu np. klatki schodowe itp.


Trabb
Posty: 91
Rejestracja: 15 lut 2020, 22:53

Re: Budowa osiedla Nowa Myśliwska w Krakowie od Budimex Nieruchomości (etap I) - zdjęcia / informacje

Postautor: Trabb » 12 paź 2020, 9:25

BMX pisze:
radik pisze:Zdjęcia z inwestycji (lipiec 2020)

Dawno nic nie wrzucałeś, więc ja się przeszedłem w okolice budowy, kawał bloku już stoi.

Obrazek

Widać, że budują już 6 piętro inwestycji, tu akurat widok od strony południowej.

Obrazek

Ciekawe czy te piękne reklamy na rogu pozostaną po tym, kiedy całe osiedle Nowa Myśliwska zostanie już wybudowane.

Obrazek

Od strony ulicy Myśliwskiej Budimex postawił tam niezłą ścianę, ale w sumie to północna strona, więc pewnie będą tu np. klatki schodowe itp.


Dzięki za zdjęcia! Z kiedy to?

BMX
Posty: 180
Rejestracja: 09 paź 2020, 23:25

Re: Budowa osiedla Nowa Myśliwska w Krakowie od Budimex Nieruchomości (etap I) - zdjęcia / informacje

Postautor: BMX » 12 paź 2020, 21:31

Trabb pisze:Dzięki za zdjęcia! Z kiedy to?

Zdjęcia zrobione w piątek, więc w miarę aktualne, pewnie przez weekend dużo się nie zmieniło.

Ciekawe kiedy zacznie się budowa kolejnego etapu i ile potrwają roboty w najbliższym sąsiedztwie pierwszego etapu osiedla Nowa Myśliwska.

Trabb
Posty: 91
Rejestracja: 15 lut 2020, 22:53

Re: Budowa osiedla Nowa Myśliwska w Krakowie od Budimex Nieruchomości (etap I) - zdjęcia / informacje

Postautor: Trabb » 19 paź 2020, 14:26

BMX pisze:Ciekawe kiedy zacznie się budowa kolejnego etapu i ile potrwają roboty w najbliższym sąsiedztwie pierwszego etapu osiedla Nowa Myśliwska.

Ktoś na tym forum pisał, że podobno sprzedaż drugiego etapu ma ruszać w II kwartale przyszłego roku, więc w sumie już na finiszu budowy pierwszego. Ciekawe kiedy będą burzyć te budynki w środku działki.

Trabb
Posty: 91
Rejestracja: 15 lut 2020, 22:53

Re: Budowa osiedla Nowa Myśliwska w Krakowie od Budimex Nieruchomości (etap I) - zdjęcia / informacje

Postautor: Trabb » 16 lis 2020, 16:38

Podrzucam aktualne zdjęcie dla zainteresowanych.

Obrazek

BMX
Posty: 180
Rejestracja: 09 paź 2020, 23:25

Re: Budowa osiedla Nowa Myśliwska w Krakowie od Budimex Nieruchomości (etap I) - zdjęcia / informacje

Postautor: BMX » 17 lis 2020, 9:42

Trabb pisze:Podrzucam aktualne zdjęcie dla zainteresowanych.

Szybko to idzie całkiem, kiedy robiłeś zdjęcie? Mnie nie było trochę czasu w okolicy, a tu takie zmiany.


sky83
Posty: 62
Rejestracja: 08 maja 2020, 13:49

Re: Budowa osiedla Nowa Myśliwska w Krakowie od Budimex Nieruchomości (etap I) - zdjęcia / informacje

Postautor: sky83 » 17 lis 2020, 10:16

To mogę się pochwalić, że w tym tygodniu wylewamy ostatni etap stropu nad siódmym piętrem. Główna konstrukcja budynku będzie zakończona.

Trabb
Posty: 91
Rejestracja: 15 lut 2020, 22:53

Re: Budowa osiedla Nowa Myśliwska w Krakowie od Budimex Nieruchomości (etap I) - zdjęcia / informacje

Postautor: Trabb » 17 lis 2020, 10:55

BMX pisze:Szybko to idzie całkiem, kiedy robiłeś zdjęcie? Mnie nie było trochę czasu w okolicy, a tu takie zmiany.


Zdjęcie jest z niedzieli - 15/11



Wróć do „Nowa Myśliwska Kraków od Spravia (kiedyś Budimex Nieruchomości) - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości