Droga łącząca ul. Myśliwską i ul. Koszykarską w okolicy osiedla Nowa Myśliwska od Budimex

Forum dla przyszłych mieszkańców inwestycji osiedla Nowa Myśliwska w Krakowie, które buduje deweloper Spravia (kiedyś Budimex Nieruchomości). Wybór mieszkania, ceny, opinie, budowa bloku i sprawy mieszkańców - zapraszamy do dyskusji.
budfen
Posty: 111
Rejestracja: 12 gru 2019, 10:14

Droga łącząca ul. Myśliwską i ul. Koszykarską w okolicy osiedla Nowa Myśliwska od Budimex

Postautor: budfen » 15 wrz 2020, 14:25

do tego dojdzie jeszcze nowa ulica która ma łączyć Myśliwską z Koszykarską, aż do Nowohuckiej. Więc może będzie lepsza drożność... ale nie wiem kiedy to połączenie zostanie wybudowane. Ktoś może coś więcej wie?
Do tego czy istnieje szansa na połączenie Myśliwskiej i Lipskiej? (tam teraz jest blokada z powodu drogi prywatnej przez osiedle...)... coś słyszałem, że będzie jakby objazd do Golikówki?


pablo32
Posty: 5
Rejestracja: 14 wrz 2020, 16:15

Re: Droga łącząca ul. Myśliwską i ul. Koszykarską w okolicy osiedla Nowa Myśliwska od Budimex

Postautor: pablo32 » 15 wrz 2020, 14:38

budfen pisze:do tego dojdzie jeszcze nowa ulica która ma łączyć Myśliwską z Koszykarską, aż do Nowohuckiej. Więc może będzie lepsza drożność... ale nie wiem kiedy to połączenie zostanie wybudowane. Ktoś może coś więcej wie?
Do tego czy istnieje szansa na połączenie Myśliwskiej i Lipskiej? (tam teraz jest blokada z powodu drogi prywatnej przez osiedle...)... coś słyszałem, że będzie jakby objazd do Golikówki?

Te wszystkie plany są co najmniej od 2011, narimiast jedyne co się od tamtego czasu zmieniło w komunikacji, to zmiana ruchu na jednokierunkowej szczecińskiej, zamiast zrobić 2 pas kosztem działek i zablokowanie przez wspólnotę Lipska dojazdu z Myśliwskiej na Lipska. Plany połączenia Myśliwskiej z koszykarska i z golikowka do trasy ciepłowniczej niezmiennie pozostają planami.

pawelk
Posty: 140
Rejestracja: 22 maja 2019, 13:27

Re: Droga łącząca ul. Myśliwską i ul. Koszykarską w okolicy osiedla Nowa Myśliwska od Budimex

Postautor: pawelk » 15 wrz 2020, 15:24

a ma ktoś informację jak to połączenie Myśliwskiej z Koszykarską ma wyglądać? którędy chcą to poprowadzić?


sky83
Posty: 62
Rejestracja: 08 maja 2020, 13:49

Re: Droga łącząca ul. Myśliwską i ul. Koszykarską w okolicy osiedla Nowa Myśliwska od Budimex

Postautor: sky83 » 16 wrz 2020, 7:35

To chyba ma być przedłużenie ulicy Lipskiej (tam gdzie teraz jest zakaz wjazdu).



Wróć do „Nowa Myśliwska Kraków od Spravia (kiedyś Budimex Nieruchomości) - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość