Plan całego / rozkład budynków osiedla Nowa Myśliwska Kraków od Budimex Nieruchomości

Forum dla przyszłych mieszkańców inwestycji osiedla Nowa Myśliwska w Krakowie, które buduje deweloper Spravia (kiedyś Budimex Nieruchomości). Wybór mieszkania, ceny, opinie, budowa bloku i sprawy mieszkańców - zapraszamy do dyskusji.
BMX
Posty: 180
Rejestracja: 09 paź 2020, 23:25

Plan całego / rozkład budynków osiedla Nowa Myśliwska Kraków od Budimex Nieruchomości

Postautor: BMX » 11 paź 2020, 21:55

Petitka pisze:Czy ktoś ma plan całego osiedla? Na stronie nic nie ma a zastanawia mnie gdzie wcisną następne budynki.

Też chętnie bym taki plan osiedla Nowa Myśliwska zobaczył, przydałby się w kontekście wyboru mieszkania w konkretnym budynku i z konkretną wystawą. Budimex może podzielił się czymś takim i ktoś może udostępnić na forum?


andre13
Posty: 3
Rejestracja: 18 lis 2020, 17:23

Re: Plan całego / rozkład budynków osiedla Nowa Myśliwska Kraków od Budimex Nieruchomości

Postautor: andre13 » 18 lis 2020, 17:27

tak to ma wygladac

Obrazek

Trabb
Posty: 91
Rejestracja: 15 lut 2020, 22:53

Re: Plan całego / rozkład budynków osiedla Nowa Myśliwska Kraków od Budimex Nieruchomości

Postautor: Trabb » 18 lis 2020, 18:11

Czy ja dobrze pamiętam, że te kolejne etapy mają być max 5 piętrowe?


BMX
Posty: 180
Rejestracja: 09 paź 2020, 23:25

Re: Plan całego / rozkład budynków osiedla Nowa Myśliwska Kraków od Budimex Nieruchomości

Postautor: BMX » 19 lis 2020, 0:29

andre13 pisze:tak to ma wygladac

Dzięki, nie jest źle, choć zastanawia się dlaczego taka kolejność etapów. Bo wychodzi na to, że mieszkańcy I etapu os. Myśliwska, będą mieli za oknami jeszcze dosyć długo budowę III etapu. Chyba, że zaczną II i III razem.

BMX
Posty: 180
Rejestracja: 09 paź 2020, 23:25

Re: Plan całego / rozkład budynków osiedla Nowa Myśliwska Kraków od Budimex Nieruchomości

Postautor: BMX » 17 maja 2023, 10:46

A ja jeszcze taki plan podrzucam, jest na wejściu na osiedle przy bramie.

Obrazek

Zastanawia mnie, jak będzie z dostępem do światła słonecznego w tej największej i najbardziej zamkniętej studni, ktoś się może interesował tematem?

neo
Posty: 446
Rejestracja: 13 sty 2016, 23:39

Re: Plan całego / rozkład budynków osiedla Nowa Myśliwska Kraków od Spravia (kiedyś Budimex Nieruchomości)

Postautor: neo » 10 lis 2023, 15:35

Na jakim to jest etapie, może coś tam już skończyli i można wejść do tej studni? Mam wrażenie, że odkąd Budimex Nieruchomości zmienił się w Spravię, to mocno ucierpiały realizowane przez nich projekty mieszkaniowe.



Wróć do „Nowa Myśliwska Kraków od Spravia (kiedyś Budimex Nieruchomości) - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości