Promocja na mieszkania w I etapie osiedla Nowa Myśliwska w Krakowie

Forum dla przyszłych mieszkańców inwestycji osiedla Nowa Myśliwska w Krakowie, które buduje deweloper Spravia (kiedyś Budimex Nieruchomości). Wybór mieszkania, ceny, opinie, budowa bloku i sprawy mieszkańców - zapraszamy do dyskusji.
sky83
Posty: 62
Rejestracja: 08 maja 2020, 13:49

Promocja na mieszkania w I etapie osiedla Nowa Myśliwska w Krakowie

Postautor: sky83 » 06 paź 2020, 18:15

Byłem dzisiaj w biurze sprzedaży i do końca miesiąca jest promocja -300 zł/m2. Mieszkań do sprzedaży nie zostało zbyt wiele, więc trzeba szybko się decydować. Pozdrawiam.


mrmatii
Posty: 6
Rejestracja: 06 paź 2020, 21:16

Re: Promocja na mieszkania w I etapie osiedla Nowa Myśliwska w Krakowie

Postautor: mrmatii » 06 paź 2020, 21:18

sky83 pisze:Byłem dzisiaj w biurze sprzedaży i do końca miesiąca jest promocja -300 zł/m2. Mieszkań do sprzedaży nie zostało zbyt wiele, więc trzeba szybko się decydować. Pozdrawiam.

Ta promocja jest już chyba od maja/czerwca, wcześniej było 400 zł i później zmienili na 300. Zastanawiałem się nad zakupem w lipcu, ale zrezygnowałem i zawsze Pani informowała, że trzeba szybko działać ponieważ promocja może nie zostać przedłużona, a aby skorzystać trzeba podpisać umowę deweloperską w tym samym miesiącu, więc promocja pewnie będzie obowiązywać, aż nie sprzedadzą ostatniego mieszkania :)

budfen
Posty: 111
Rejestracja: 12 gru 2019, 10:14

Re: Promocja na mieszkania w I etapie osiedla Nowa Myśliwska w Krakowie

Postautor: budfen » 07 paź 2020, 15:05

dzięki za info! rzeczywiście pare mieszkań zostało, np te dwa większe, prawie 80 metrów (chociaż jest to 77metrów po odliczeniu ścianek działowych)

chociaż akurat te duże mieszkania - na pierwszym i piątym piętrze - wyglądają "średnio". Niby ustawne, ale aż dwie łazienki + WC, do tego blisko małego mieszkania które jest w rogu, więc sąsiedzi będą sobie zaglądać do okien.

Z drugiej strony śledząc ten wątek wydaje się, że inwestycja jednak jest solidna i nie ma się do czego wiele przyczepić.



Wróć do „Nowa Myśliwska Kraków od Spravia (kiedyś Budimex Nieruchomości) - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości