Ogrodzenie wokół osiedla / czy osiedle będzie zamknięte czy otwarte - Nowa Myśliwska Kraków

Forum dla przyszłych mieszkańców inwestycji osiedla Nowa Myśliwska w Krakowie, które buduje deweloper Spravia (kiedyś Budimex Nieruchomości). Wybór mieszkania, ceny, opinie, budowa bloku i sprawy mieszkańców - zapraszamy do dyskusji.
BMX
Posty: 180
Rejestracja: 09 paź 2020, 23:25

Ogrodzenie wokół osiedla / czy osiedle będzie zamknięte czy otwarte - Nowa Myśliwska Kraków

Postautor: BMX » 22 gru 2020, 10:25

Orientuje się ktoś może czy będzie ogrodzenie wokół osiedla, czyli czy będzie do niego ograniczony dostęp dla osób z zewnątrz, czy może osiedle będzie otwarte, czyli wokół niego nie będzie żadnego płotu? Jak to ma wyglądać? Zapomniałem o to dopytać dewelopera, a w sumie warto byłoby wiedzieć? Wydaje mi się, że w Krakowie jest teraz zakaz grodzenia osiedli, ale chyba wszedł na tyle niedawno, że pozwolenia mogły być wydane przed tym, zanim zaczął obowiązywać.


Trabb
Posty: 91
Rejestracja: 15 lut 2020, 22:53

Re: Ogrodzenie wokół osiedla / czy osiedle będzie zamknięte czy otwarte - Nowa Myśliwska Kraków

Postautor: Trabb » 22 gru 2020, 11:29

Właśnie patrząc na rzuty dostępne na stronie dewelopera są furtki przy wejściach na osiedle. Jako, że pozwolenie jest chyba z 2019 roku, to faktycznie może być ono zamykane. Niestety też nie zapytałem o to w biurze więc to tylko domysły...



Wróć do „Nowa Myśliwska Kraków od Spravia (kiedyś Budimex Nieruchomości) - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość