Gdzie na basen w okolicach Płaszowa / Złocienia w Krakowie

Forum dla przyszłych mieszkańców inwestycji osiedla Nowa Myśliwska w Krakowie, które buduje deweloper Spravia (kiedyś Budimex Nieruchomości). Wybór mieszkania, ceny, opinie, budowa bloku i sprawy mieszkańców - zapraszamy do dyskusji.
BMX
Posty: 180
Rejestracja: 09 paź 2020, 23:25

Gdzie na basen w okolicach Płaszowa / Złocienia w Krakowie

Postautor: BMX » 24 lut 2022, 13:24

Hej, gdzie w okolicach Złocienia i Płaszowa w Krakowie można się wybrać na basen? Jest w tych okolicach jakaś dobra pływalnia, warta polecenia? Przyznam, że takie miejsce nie przychodzi mi do głowy, a dobrze byłoby mieć miejsce, gdzie można popływać gdzieś blisko.


Nowy
Posty: 1673
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Gdzie na basen w okolicach Płaszowa / Złocienia w Krakowie

Postautor: Nowy » 13 kwie 2022, 13:35

Ja to bym chyba wolał wsiąść w tramwaj, szybciutko do Ronda Mogilskiego dojechać i wyskoczyć na nowy basen przy ul. Eisenberga (dawne baseny Polfy).

plaszak
Posty: 369
Rejestracja: 01 gru 2019, 1:49

Re: Gdzie na basen w okolicach Płaszowa / Złocienia w Krakowie

Postautor: plaszak » 01 wrz 2022, 10:41

Też podbijam to pytanie, bo o ile kojarzę, to w okolicy Płaszowa nie ma chyba basenu, a skoda, bo przecież tam dużo ludzi mieszka. Chyba w Bagrach można popływać, tylko zimą nieco zimno :/


neo
Posty: 444
Rejestracja: 13 sty 2016, 23:39

Re: Gdzie na basen w okolicach Płaszowa / Złocienia w Krakowie

Postautor: neo » 27 lut 2023, 9:25

Ja bym chyba z tych okolic jechał do nowohuckiego Com-Com Zone, można śmignąć obwodnicą, więc niby kawałek jazdy jest, ale trasa szybka właściwie na całej długości. A pływalnia całkiem niezła.



Wróć do „Nowa Myśliwska Kraków od Spravia (kiedyś Budimex Nieruchomości) - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość