Jak się mieszka na osiedlu Nowa Myśliwska w Krakowie - deweloper Spravia

Forum dla przyszłych mieszkańców inwestycji osiedla Nowa Myśliwska w Krakowie, które buduje deweloper Spravia (kiedyś Budimex Nieruchomości). Wybór mieszkania, ceny, opinie, budowa bloku i sprawy mieszkańców - zapraszamy do dyskusji.
BMX
Posty: 180
Rejestracja: 09 paź 2020, 23:25

Jak się mieszka na osiedlu Nowa Myśliwska w Krakowie - deweloper Spravia

Postautor: BMX » 31 mar 2022, 10:29

Może podzieli się ktoś opinią o tym, jak się mieszka na osiedlu Nowa Myśliwska, blok został dobrze wybudowany, a ewentualne usterki są sprawnie usuwane? Jak ulica myśliwska, jest w jakiś sposób uciążliwa, czy raczej spokojna, zwłaszcza nocą i wieczorami? Komuś zdarzyło się czuć w mieszkaniu / na balkonie te słynne płaszowskie zapachy, czy to osiedle jest już poza zasięgiem ich oddziaływania? Jak z dostępem do usług w okolicy?


Nowy
Posty: 1673
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Jak się mieszka na osiedlu Nowa Myśliwska w Krakowie - deweloper Spravia

Postautor: Nowy » 30 sie 2022, 15:09

Nie wiem, może mam pecha, przypadki mnie jakieś kiepskie spotykają, ale jakiś tak, co jestem w okolicy pętli Mały Płaszów (wiem, że to kawałek), to natykam się na jakąś żulerkę, która bez większego obciachu popija sobie nawet w ciągu dnia, nawet na ławeczkach przy uczęszczanych chodnikach... Nie wiem z czego to może wynikać, bo okolica raczej ze świeżą zabudową, a jednak często tam takie widoki.



Wróć do „Nowa Myśliwska Kraków od Spravia (kiedyś Budimex Nieruchomości) - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość