Budowa II i III etapu osiedla Nowa Myśliwska w Krakowie (deweloper Spravia) - zdjęcia i informacje

Forum dla przyszłych mieszkańców inwestycji osiedla Nowa Myśliwska w Krakowie, które buduje deweloper Spravia (kiedyś Budimex Nieruchomości). Wybór mieszkania, ceny, opinie, budowa bloku i sprawy mieszkańców - zapraszamy do dyskusji.
BMX
Posty: 180
Rejestracja: 09 paź 2020, 23:25

Budowa II i III etapu osiedla Nowa Myśliwska w Krakowie (deweloper Spravia) - zdjęcia i informacje

Postautor: BMX » 14 gru 2022, 10:31

To tu jeszcze zdjęcia, na których widać, jak deweloper Spravia stawia kolejny etap osiedla Nowa Myśliwska Kraków.

Obrazek

W tle widać duże osiedle, które stawiał w tej okolicy przez kilka lat deweloper Instal Kraków.

Obrazek

Widać, że powyżej pierwszego piętra, ściany są stawiane z pustaków silikatowych - całkiem dobry materiał i dobrze, że nie wszystko lane jest z betonu.

Obrazek

A tu jeszcze tablica informacyjna, wynika z niej, że to budowa etapu II i III, a koniec prac zaplanowano na początek 2024 roku.


BMX
Posty: 180
Rejestracja: 09 paź 2020, 23:25

Re: Budowa II i III etapu osiedla Nowa Myśliwska w Krakowie (deweloper Spravia) - zdjęcia i informacje

Postautor: BMX » 14 gru 2022, 10:43

Tu jeszcze kolka zdjęć, sporo się tam dzieje jednocześnie.

Obrazek

Ale dobrze, że budują dużo na raz, bo tym szybciej skończą.

Obrazek

Mam nadzieję, że finalnie będzie to lepiej wyglądało, niż bloki które po sąsiedzku wybudował Instal.

Obrazek

Tu dobrze widać, jaki kawał terenu ma zostać zagospodarowany w ramach tej inwestycji.

BMX
Posty: 180
Rejestracja: 09 paź 2020, 23:25

Re: Budowa II i III etapu osiedla Nowa Myśliwska w Krakowie (deweloper Spravia) - zdjęcia i informacje

Postautor: BMX » 14 gru 2022, 10:45

A może ktoś wrzuci jakieś zdjęcia z okna / balkonu pierwszego etapu osiedla Nowa Myśliwska? To pewnie byłaby ciekawa perspektywa.


plaszak
Posty: 369
Rejestracja: 01 gru 2019, 1:49

Re: Budowa II i III etapu osiedla Nowa Myśliwska w Krakowie (deweloper Spravia) - zdjęcia i informacje

Postautor: plaszak » 26 maja 2023, 14:30

Z okien nie mam, ale dorzucam kilka z ostatniego czasu.

Obrazek

W budowie wygląda to zupełnie w porządku, wyższe piętra z silikatów - całkiem dobry materiał.

Obrazek

No i zaczęli wstawiać okna w budynkach, więc pewnie wkrótce stan surowy zamknięty.

plaszak
Posty: 369
Rejestracja: 01 gru 2019, 1:49

Re: Budowa II i III etapu osiedla Nowa Myśliwska w Krakowie (deweloper Spravia) - zdjęcia i informacje

Postautor: plaszak » 26 maja 2023, 14:35

A tu już nawet będą się zabierać za robienie elewacji budynku, sporo rusztowania już stoi:

Obrazek

I jeszcze jedno, wygląda na to, że budowa idzie całkiem sprawnie.

Obrazek

Zdjęcie wykonane z pierwszego etapu też bym chętnie zobaczył.

BMX
Posty: 180
Rejestracja: 09 paź 2020, 23:25

Re: Budowa II i III etapu osiedla Nowa Myśliwska w Krakowie (deweloper Spravia) - zdjęcia i informacje

Postautor: BMX » 21 lis 2023, 16:34

Budowa idzie nieźle (choć mam wrażenie, że jednak niezbyt szybko), ale wreszcie pierwszy blok kolejnego etapu budowy osiedla Nowa Myśliwska w Krakowie zyskał elewację.

Obrazek

Jak się Wam podoba taki budynek, nawiązuje do pierwszego etapu.

BMX
Posty: 180
Rejestracja: 09 paź 2020, 23:25

Re: Budowa II i III etapu osiedla Nowa Myśliwska w Krakowie (deweloper Spravia) - zdjęcia i informacje

Postautor: BMX » 21 lis 2023, 16:37

Tu stan surowy zamknięty, chyba nawet od drugiej strony ocieplają i kładą już elewację.

Obrazek

Super, bo może lada chwila skończy się tam ten syf budowlany, teraz brudne ulice, błoto itp.

Obrazek

Zrobiło się tam też dosyć gęsto, choć to akurat na tle całego Płaszowa, nic dziwnego.

neo
Posty: 446
Rejestracja: 13 sty 2016, 23:39

Re: Budowa II i III etapu osiedla Nowa Myśliwska w Krakowie (deweloper Spravia) - zdjęcia i informacje

Postautor: neo » 18 sty 2024, 10:24

Ostatnio miałem na Płaszowie jakieś załatwienia. To chyba Nowa Myśliwska, w zasadzie wygląda na ukończoną:

Obrazek

Ale mam też wrażenie, ze to taki typowy płaszowski kard. Zabudowa dosyć gęsta, bez jakiegoś większego porządku, jakieś garaże pomiędzy nią albo obiekty przemysłowe. Nie jest to wg mnie najpiękniejszy kawałek Krakowa.


pablo2137
Posty: 5
Rejestracja: 21 sty 2024, 20:03

Re: Budowa II i III etapu osiedla Nowa Myśliwska w Krakowie (deweloper Spravia) - zdjęcia i informacje

Postautor: pablo2137 » 21 sty 2024, 20:08

Myśliwska 55B ciągle jeszcze w budowie (89% ukończenia) i jest opóźnienie. Docelowy terminem miał być 15 stycznia, ale wydaje mi się, że będzie przynajmniej 2 miesiące obsuwy.

neo
Posty: 446
Rejestracja: 13 sty 2016, 23:39

Re: Budowa II i III etapu osiedla Nowa Myśliwska w Krakowie (deweloper Spravia) - zdjęcia i informacje

Postautor: neo » 22 sty 2024, 10:36

pablo2137 pisze:Myśliwska 55B ciągle jeszcze w budowie (89% ukończenia) i jest opóźnienie. Docelowy terminem miał być 15 stycznia, ale wydaje mi się, że będzie przynajmniej 2 miesiące obsuwy.

Dzięki za informację. A na kiedy tam planowane są odbiory mieszkań od Spravii? To już jest ostatni etap tego osiedla?



Wróć do „Nowa Myśliwska Kraków od Spravia (kiedyś Budimex Nieruchomości) - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości