Budowa II i III etapu osiedla Nowa Myśliwska w Krakowie (deweloper Spravia) - zdjęcia i informacje

Forum dla przyszłych mieszkańców inwestycji osiedla Nowa Myśliwska w Krakowie, które buduje deweloper Spravia (kiedyś Budimex Nieruchomości). Wybór mieszkania, ceny, opinie, budowa bloku i sprawy mieszkańców - zapraszamy do dyskusji.
neo
Posty: 446
Rejestracja: 13 sty 2016, 23:39

Re: Budowa II i III etapu osiedla Nowa Myśliwska w Krakowie (deweloper Spravia) - zdjęcia i informacje

Postautor: neo » 22 sty 2024, 10:36

I w jakich cenach chodziły mieszkania w tych budynkach, jak startowała sprzedaż?


pablo2137
Posty: 5
Rejestracja: 21 sty 2024, 20:03

Re: Budowa II i III etapu osiedla Nowa Myśliwska w Krakowie (deweloper Spravia) - zdjęcia i informacje

Postautor: pablo2137 » 22 sty 2024, 13:02

neo pisze:
pablo2137 pisze:Myśliwska 55B ciągle jeszcze w budowie (89% ukończenia) i jest opóźnienie. Docelowy terminem miał być 15 stycznia, ale wydaje mi się, że będzie przynajmniej 2 miesiące obsuwy.

Dzięki za informację. A na kiedy tam planowane są odbiory mieszkań od Spravii? To już jest ostatni etap tego osiedla?



Odbiory budynku B są planowane na lipiec tego roku. W przypadku budynku A nie wiem, bo są to mieszkania tylko pod wynajem. Start cen za pierwszy etap był podobno w rejonach 8000 zł za m2. Teraz za te budynki było coś między 9 a 12 tysięcy.
Ostatnio zmieniony 22 sty 2024, 15:02 przez pablo2137, łącznie zmieniany 1 raz.

pablo2137
Posty: 5
Rejestracja: 21 sty 2024, 20:03

Re: Budowa II i III etapu osiedla Nowa Myśliwska w Krakowie (deweloper Spravia) - zdjęcia i informacje

Postautor: pablo2137 » 22 sty 2024, 13:23

neo pisze:Ostatnio miałem na Płaszowie jakieś załatwienia. To chyba Nowa Myśliwska, w zasadzie wygląda na ukończoną:

Obrazek

Ale mam też wrażenie, ze to taki typowy płaszowski kard. Zabudowa dosyć gęsta, bez jakiegoś większego porządku, jakieś garaże pomiędzy nią albo obiekty przemysłowe. Nie jest to wg mnie najpiękniejszy kawałek Krakowa.



Tutaj kilka zdjęć z tego, jak to wygląda teraz:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


neo
Posty: 446
Rejestracja: 13 sty 2016, 23:39

Re: Budowa II i III etapu osiedla Nowa Myśliwska w Krakowie (deweloper Spravia) - zdjęcia i informacje

Postautor: neo » 22 sty 2024, 18:11

pablo2137 pisze:Tutaj kilka zdjęć z tego, jak to wygląda teraz:

No i to są zdjęcia, a nie to co moje. Dzięki za foty i informacje! Faktycznie jest jeszcze trochę do zrobienia, ale sam blok wygląda poprawnie.

Komar98
Posty: 4
Rejestracja: 21 paź 2023, 16:50

Re: Budowa II i III etapu osiedla Nowa Myśliwska w Krakowie (deweloper Spravia) - zdjęcia i informacje

Postautor: Komar98 » 27 sty 2024, 17:03

pablo2137 pisze:Odbiory budynku B są planowane na lipiec tego roku. W przypadku budynku A nie wiem, bo są to mieszkania tylko pod wynajem. Start cen za pierwszy etap był podobno w rejonach 8000 zł za m2. Teraz za te budynki było coś między 9 a 12 tysięcy.

8 000 zł/m2 mieszkania w Krakowie, taka cena to brzmi dzisiaj zupełnie abstrakcyjnie. Ciekawe czy się wyrobią do odbiorów, ale do lipca jeszcze sporo czasu zostało.

NairdaD
Posty: 6
Rejestracja: 28 mar 2023, 20:47

Re: Budowa II i III etapu osiedla Nowa Myśliwska w Krakowie (deweloper Spravia) - zdjęcia i informacje

Postautor: NairdaD » 06 lut 2024, 11:50

A tak z ciekawości, skoro odbiory są planowane na lipiec a inwestycja prawie skończona to czy po zakończeniu budowy odbiory ruszają wcześniej czy zazwyczaj deweloper i tak czeka do konkretnej daty? Jak to wygląda?

BMX
Posty: 180
Rejestracja: 09 paź 2020, 23:25

Re: Budowa II i III etapu osiedla Nowa Myśliwska w Krakowie (deweloper Spravia) - zdjęcia i informacje

Postautor: BMX » 06 lut 2024, 11:59

Zakończenie budowy to jedno, ale jeszcze trzeba dostać wszystkie zgody na użytkowanie, odbiory przez służby itp. To może trwać dobrych kilka miesięcy.

pablo2137
Posty: 5
Rejestracja: 21 sty 2024, 20:03

Re: Budowa II i III etapu osiedla Nowa Myśliwska w Krakowie (deweloper Spravia) - zdjęcia i informacje

Postautor: pablo2137 » 06 lut 2024, 20:54

NairdaD pisze:A tak z ciekawości, skoro odbiory są planowane na lipiec a inwestycja prawie skończona to czy po zakończeniu budowy odbiory ruszają wcześniej czy zazwyczaj deweloper i tak czeka do konkretnej daty? Jak to wygląda?


Koniec budowy i wpis ma być pod koniec marca/początkiem kwietnia. O ile wszystko pójdzie zgodnie z założeniami.


NairdaD
Posty: 6
Rejestracja: 28 mar 2023, 20:47

Re: Budowa II i III etapu osiedla Nowa Myśliwska w Krakowie (deweloper Spravia) - zdjęcia i informacje

Postautor: NairdaD » 03 kwie 2024, 11:01

No i wygląda na to, że budowa zakończona, a przynajmniej tak widnieje na stronie dewelopera w galerii: https://nowamysliwska.pl/budowa/

Typowy blok, szału nie robi ale źle to też nie wygląda, przynajmniej na zdjęciach, ciekawe jak z wykonaniem i materiałami.



Wróć do „Nowa Myśliwska Kraków od Spravia (kiedyś Budimex Nieruchomości) - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości