Nowa Myśliwska (ul. Myśliwska 55B) - forum dla mieszkańców

Forum dla przyszłych mieszkańców inwestycji osiedla Nowa Myśliwska w Krakowie, które buduje deweloper Spravia (kiedyś Budimex Nieruchomości). Wybór mieszkania, ceny, opinie, budowa bloku i sprawy mieszkańców - zapraszamy do dyskusji.
pytjak
Posty: 2
Rejestracja: 19 kwie 2023, 21:20

Nowa Myśliwska (ul. Myśliwska 55B) - forum dla mieszkańców

Postautor: pytjak » 19 kwie 2023, 21:25

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie na Osiedlu Nowa Myśliwska przy ulicy Myśliwskiej 55B, które buduje deweloper Spravia. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.


pytjak
Posty: 2
Rejestracja: 19 kwie 2023, 21:20

Re: Nowa Myśliwska (ul. Myśliwska 55B) - forum dla mieszkańców

Postautor: pytjak » 19 kwie 2023, 21:28

Witam,
jako, że do tej pory nie było tutaj osobnego forum dla osób kupiły lub chcą kupić mieszkanie na osiedlu Nowa Myśliwska 55B to postanowiłem takowe założyć. Jeśli takie forum już istnieje, a ja go nie znalazłem to prośba o przesłanie linku.

BMX
Posty: 180
Rejestracja: 09 paź 2020, 23:25

Re: Nowa Myśliwska (ul. Myśliwska 55B) - forum dla mieszkańców

Postautor: BMX » 28 maja 2023, 21:51

pytjak pisze:Witam,
jako, że do tej pory nie było tutaj osobnego forum dla osób kupiły lub chcą kupić mieszkanie na osiedlu Nowa Myśliwska 55B

Podzielisz się informacją, co przekonało Cię do zakupu tam mieszkania? Jakie widzisz zalety tej lokalizacji i tego osiedla, a co tam jest największą wadą?

Jak dla mnie, to sama ulica Myśliwska pozostawia sporo do życzenia, z tą stacją benzynową, bez ciągłości chodników, z placami budowy po sąsiedzku, które pewnie jeszcze trochę lat tam będą...



Wróć do „Nowa Myśliwska Kraków od Spravia (kiedyś Budimex Nieruchomości) - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości