Ceny mieszkań na Płaszowie w Krakowie w inwestycji Nowa Myśliwska od Spravia

Forum dla przyszłych mieszkańców inwestycji osiedla Nowa Myśliwska w Krakowie, które buduje deweloper Spravia (kiedyś Budimex Nieruchomości). Wybór mieszkania, ceny, opinie, budowa bloku i sprawy mieszkańców - zapraszamy do dyskusji.
BMX
Posty: 180
Rejestracja: 09 paź 2020, 23:25

Ceny mieszkań na Płaszowie w Krakowie w inwestycji Nowa Myśliwska od Spravia

Postautor: BMX » 02 maja 2023, 18:44

Orientuje się ktoś, jak wyglądają teraz ceny metra kwadratowego mieszkania na osiedlu Nowa Myśliwska w Krakowie (dokładnie, to na Płaszowie w okolicy ul. Myśliwskiej)? Mignęła mi reklama, że mają jakieś nowe ceny po rabatach. Ktoś napisze na forum, jak to wygląda?


plaszak
Posty: 369
Rejestracja: 01 gru 2019, 1:49

Re: Ceny mieszkań na Płaszowie w Krakowie w inwestycji Nowa Myśliwska od Spravia

Postautor: plaszak » 04 maja 2023, 10:01

Jak nie tak dawno pytałem o to, to ceny oscylowały w okolicach 10 500 zł - 11 300 zł, więc niby ceny nie są najgorsze, patrząc na Kraków, aczkolwiek wydaje mi się, że jak na tą okolicę, to jednak całkiem sporo. Ktoś dostał od tego jakiś sensowny rabat?

blue
Posty: 34
Rejestracja: 02 cze 2023, 15:50

Re: Ceny mieszkań na Płaszowie w Krakowie w inwestycji Nowa Myśliwska od Spravia

Postautor: blue » 22 cze 2023, 19:59

plaszak pisze:Jak nie tak dawno pytałem o to, to ceny oscylowały w okolicach 10 500 zł - 11 300 zł, więc niby ceny nie są najgorsze, patrząc na Kraków, aczkolwiek wydaje mi się, że jak na tą okolicę, to jednak całkiem sporo. Ktoś dostał od tego jakiś sensowny rabat?


to fajnie sie bawią bo już za 2 pokoje jest 12900


Sellie
Posty: 113
Rejestracja: 01 wrz 2018, 8:27

Re: Ceny mieszkań na Płaszowie w Krakowie w inwestycji Nowa Myśliwska od Spravia

Postautor: Sellie » 14 lip 2023, 15:16

blue pisze:
plaszak pisze:Jak nie tak dawno pytałem o to, to ceny oscylowały w okolicach 10 500 zł - 11 300 zł, więc niby ceny nie są najgorsze, patrząc na Kraków, aczkolwiek wydaje mi się, że jak na tą okolicę, to jednak całkiem sporo. Ktoś dostał od tego jakiś sensowny rabat?


to fajnie sie bawią bo już za 2 pokoje jest 12900


Szok, a ja się śmiałam z koleżanki chyba rok temu jak kupiła w którejś z tych płaszowskich inwestycji za 11k za metr, że to za dużo... A teraz widzę, że to i tak bylo za malo wg dewelopera. :lol:

BMX
Posty: 180
Rejestracja: 09 paź 2020, 23:25

Re: Ceny mieszkań na Płaszowie w Krakowie w inwestycji Nowa Myśliwska od Spravia

Postautor: BMX » 10 sty 2024, 10:03

To nie chce wiedzieć, ile sobie tam teraz liczą za metr kwadratowy mieszkania.

realista
Posty: 214
Rejestracja: 24 sty 2022, 19:18

Re: Ceny mieszkań na Płaszowie w Krakowie w inwestycji Nowa Myśliwska od Spravia

Postautor: realista » 10 sty 2024, 10:16

Sellie pisze:
Szok, a ja się śmiałam z koleżanki chyba rok temu jak kupiła w którejś z tych płaszowskich inwestycji za 11k za metr, że to za dużo... A teraz widzę, że to i tak bylo za malo wg dewelopera. :lol:

Sellie wrzuciłabyś tutaj jakąś swoją fotkę lub link do OF, może Twoj problem z mieszkaniem rozwiązałby się na nieco innej stopie niż tylko finansowej, pisze powaznie

Sellie
Posty: 113
Rejestracja: 01 wrz 2018, 8:27

Re: Ceny mieszkań na Płaszowie w Krakowie w inwestycji Nowa Myśliwska od Spravia

Postautor: Sellie » 17 lut 2024, 13:54

realista pisze:
Sellie pisze:
Szok, a ja się śmiałam z koleżanki chyba rok temu jak kupiła w którejś z tych płaszowskich inwestycji za 11k za metr, że to za dużo... A teraz widzę, że to i tak bylo za malo wg dewelopera. :lol:

Sellie wrzuciłabyś tutaj jakąś swoją fotkę lub link do OF, może Twoj problem z mieszkaniem rozwiązałby się na nieco innej stopie niż tylko finansowej, pisze powaznie


W śmiesznych czasach żyjemy, gdzie rozwiązaniem wszystkich problemów jest sprzedawanie godności. :) Ja wolę nie posiadać mieszkania i mieć swój godność i honor, ale ty się zabijaj o 40m2 w zasmogowanym Krakowie :)



Wróć do „Nowa Myśliwska Kraków od Spravia (kiedyś Budimex Nieruchomości) - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości