Siłownia i basen / czy są planowane na osiedlu Slow City w Krakowie

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Slow City, za którą odpowiada deweloper Ekopark. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
qbait
Posty: 87
Rejestracja: 11 gru 2018, 12:49

Siłownia i basen / czy są planowane na osiedlu Slow City w Krakowie

Postautor: qbait » 22 mar 2021, 11:45

Czy deweloper planuje udogodnienia w postaci krytej siłowni i basenu? Czy ma być jakaś strefa spotkań z bilardem etc. jak to ma miejsce w przypadku inwestycji tego dewelopera na Przybyszewskiego?


fusion
Posty: 40
Rejestracja: 18 paź 2019, 10:53

Re: Siłownia i basen / czy są planowane na osiedlu Slow City w Krakowie

Postautor: fusion » 07 maja 2021, 15:46

Tak jest dużo rzeczy (siłownia, boiska, polany) ale na zewnątrz w parku osiedlowym - ekopark.pl/slow-city/park

slowww
Posty: 55
Rejestracja: 14 gru 2020, 0:28

Re: Siłownia i basen / czy są planowane na osiedlu Slow City w Krakowie

Postautor: slowww » 26 kwie 2022, 13:39

A ktoś może widział wizualizację tego parku w całości? 4 kilometry alejek, to wydaje się być całkiem sporo, ale w to chyba nie wliczają się chodniki wzdłuż bloków prowadzących do klatek? Ktoś wie może coś więcej o tym, jak ma wyglądać ten park na osiedlu Slow City w Krakowie? Jakie mogą być jego późniejsze koszty utrzymania?


gobler
Posty: 8
Rejestracja: 18 lip 2022, 14:25

Re: Siłownia i basen / czy są planowane na osiedlu Slow City w Krakowie

Postautor: gobler » 18 lip 2022, 14:36

Parku już można zobaczyć na miejscu - byłem tam wczoraj na spacerze i wygląda to całkiem przyjemnie, na środku obecnie powstaje chyba fontanna (a przynajmniej tak to wygląda) są już obsadzenia, drzewa, kwiaty.
Plac zabaw (jak dobrze pamietam jeden z dwóch które mają być w parku) jest już gotowy, chodniki są już w większości przygotowane (nie są z kostki tylko z jakiegoś granulatu?) ławki zamontowane czekają na obicia i coś się jeszcze dzieje w jednej części gdzie została wybrana ziemia - obstawiam że tam ma być drugi plac zabaw (dla starszych dzieci) i ostatnio dostałem info (którego nie ma na stronie) że w parku ma być zbudowana też mini tężnia.

slowww
Posty: 55
Rejestracja: 14 gru 2020, 0:28

Re: Siłownia i basen / czy są planowane na osiedlu Slow City w Krakowie

Postautor: slowww » 26 lip 2022, 15:01

gobler pisze:Parku już można zobaczyć na miejscu - byłem tam wczoraj na spacerze i wygląda to całkiem przyjemnie, na środku obecnie powstaje chyba fontanna (a przynajmniej tak to wygląda) są już obsadzenia, drzewa, kwiaty.

Jak się prezentuje teraz ten teren rekreacyjny, faktycznie jest zielono? Wrzucisz jakieś zdjęcie? Ostatnio mi tam nie po drodze.

gobler
Posty: 8
Rejestracja: 18 lip 2022, 14:25

Re: Siłownia i basen / czy są planowane na osiedlu Slow City w Krakowie

Postautor: gobler » 08 sie 2022, 11:34

slowww pisze:
gobler pisze:Parku już można zobaczyć na miejscu - byłem tam wczoraj na spacerze i wygląda to całkiem przyjemnie, na środku obecnie powstaje chyba fontanna (a przynajmniej tak to wygląda) są już obsadzenia, drzewa, kwiaty.

Jak się prezentuje teraz ten teren rekreacyjny, faktycznie jest zielono? Wrzucisz jakieś zdjęcie? Ostatnio mi tam nie po drodze.


Jak będę miał chwilę to zrobię sobie spacer w tamte okolice ale mi ostatnio też nie po drodze - ostatnio byłem tylko na chwilę na odbiorze technicznym ;)

Na pocieszenie galeria na stronie inwestycji została uzupełniona i o park i o gotowe bloki i obszary zielone pomiędzy nimi więc możesz tam zerknąć

neo
Posty: 444
Rejestracja: 13 sty 2016, 23:39

Re: Siłownia i basen / czy są planowane na osiedlu Slow City w Krakowie

Postautor: neo » 24 sty 2023, 14:20

Na basen, to chyba nie ma co tu liczyć, a siłka... w parku na świeżym powietrzu? Ale może jest coś, czym nie wiem i ktoś rozjaśni sprawę na forum? Generalnie, to dobrze by temu osiedlu zrobiła duża liczba lokali usługowych w parterach albo nawet jakiś osobny pawilon handlowo-usługowy ulokowany w jego ramach lub obok.

daniel88
Posty: 51
Rejestracja: 06 lis 2018, 21:38

Re: Siłownia i basen / czy są planowane na osiedlu Slow City w Krakowie

Postautor: daniel88 » 05 lut 2023, 9:42

Na osiedlu będą oddane pod lokale usługowe dwa duże budynki ale prawdopodobnie dopiero pod koniec całej inwestycji.


slowww
Posty: 55
Rejestracja: 14 gru 2020, 0:28

Re: Siłownia i basen / czy są planowane na osiedlu Slow City w Krakowie

Postautor: slowww » 05 lut 2023, 14:32

daniel88 pisze:Na osiedlu będą oddane pod lokale usługowe dwa duże budynki ale prawdopodobnie dopiero pod koniec całej inwestycji.

A wiadomo gdzie będą umiejscowione te budynki usługowe na planie osiedla Slow City? Bo zastanawiam się czy będą się z nimi wiązały jakieś uciążliwości też.

daniel88
Posty: 51
Rejestracja: 06 lis 2018, 21:38

Re: Siłownia i basen / czy są planowane na osiedlu Slow City w Krakowie

Postautor: daniel88 » 21 sie 2023, 18:57

Pani Monika z biura mówiła, że te dwa budynki. Tylko nie wiadomo czy nie zmienią planów w przyszłości. Nie bardzo wierzę, aby tyle przestrzeni wykorzystali pod usługi.
Załączniki
IMG_5961.jpeg
IMG_5961.jpeg (149.44 KiB) Przejrzano 1615 razy



Wróć do „Slow City Kraków od Ekopark - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości