Odbiory mieszkań od dewelopera - kiedy na osiedlu Slow City w Krakowie

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Slow City, za którą odpowiada deweloper Ekopark. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
slowww
Posty: 55
Rejestracja: 14 gru 2020, 0:28

Odbiory mieszkań od dewelopera - kiedy na osiedlu Slow City w Krakowie

Postautor: slowww » 25 mar 2022, 11:59

Hej, jak z terminami odbiorów mieszkań od dewelopera na osiedlu Slow City, kiedy można się spodziewać przekazania kluczy i kiedy będzie można ruszyć z pracami wykończeniowymi? Są jakieś opóźnienia, czy wszystko idzie zgodnie z planem?


gobler
Posty: 8
Rejestracja: 18 lip 2022, 14:25

Re: Odbiory mieszkań od dewelopera - kiedy na osiedlu Slow City w Krakowie

Postautor: gobler » 18 lip 2022, 14:43

Wszystko zgodnie z planem - odbiory techniczne idą już pełną parą - w budynku nr 2 jestem umówiony na ten tydzień, klucze pewnie w zależności od tego ile będzie uwag w protokole najpóźniej do końca sierpnia ;)

slowww
Posty: 55
Rejestracja: 14 gru 2020, 0:28

Re: Odbiory mieszkań od dewelopera - kiedy na osiedlu Slow City w Krakowie

Postautor: slowww » 26 lip 2022, 14:59

gobler pisze:Wszystko zgodnie z planem - odbiory techniczne idą już pełną parą - w budynku nr 2 jestem umówiony na ten tydzień, klucze pewnie w zależności od tego ile będzie uwag w protokole najpóźniej do końca sierpnia ;)

Jak poszły odbiory mieszkań od dewelopera, dużo było usterek do zgłoszenia znalezionych podczas odbioru lokalu? Jak poszło usuwanie ewentualnych usterek w mieszkaniu? Sprawnie deweloper to zrobił i dobrze wyszło?


gobler
Posty: 8
Rejestracja: 18 lip 2022, 14:25

Re: Odbiory mieszkań od dewelopera - kiedy na osiedlu Slow City w Krakowie

Postautor: gobler » 08 sie 2022, 11:37

slowww pisze:
gobler pisze:Wszystko zgodnie z planem - odbiory techniczne idą już pełną parą - w budynku nr 2 jestem umówiony na ten tydzień, klucze pewnie w zależności od tego ile będzie uwag w protokole najpóźniej do końca sierpnia ;)

Jak poszły odbiory mieszkań od dewelopera, dużo było usterek do zgłoszenia znalezionych podczas odbioru lokalu? Jak poszło usuwanie ewentualnych usterek w mieszkaniu? Sprawnie deweloper to zrobił i dobrze wyszło?


Generalnie kosmetyka - nic poważnego w stylu niechlujnie założona uszczelka przy drzwiach czy mała ryska na skrzynce technicznej etc.

W zeszły piątek dostałem pismo z info co zostało uznane a co nie i teraz pewnie z 2 tygodnie i powinienem mieć klucze

slowww
Posty: 55
Rejestracja: 14 gru 2020, 0:28

Re: Odbiory mieszkań od dewelopera - kiedy na osiedlu Slow City w Krakowie

Postautor: slowww » 31 sty 2023, 13:11

gobler pisze:
slowww pisze:
gobler pisze:Wszystko zgodnie z planem - odbiory techniczne idą już pełną parą - w budynku nr 2 jestem umówiony na ten tydzień, klucze pewnie w zależności od tego ile będzie uwag w protokole najpóźniej do końca sierpnia ;)

Jak poszły odbiory mieszkań od dewelopera, dużo było usterek do zgłoszenia znalezionych podczas odbioru lokalu? Jak poszło usuwanie ewentualnych usterek w mieszkaniu? Sprawnie deweloper to zrobił i dobrze wyszło?

Generalnie kosmetyka - nic poważnego w stylu niechlujnie założona uszczelka przy drzwiach czy mała ryska na skrzynce technicznej etc.

W zeszły piątek dostałem pismo z info co zostało uznane a co nie i teraz pewnie z 2 tygodnie i powinienem mieć klucze

I jak, reszta poszła bez problemu, naprawili wszystko i oddali mieszkanie terminowo? Udało się wykończyć i wprowadzić? Jak się mieszka?



Wróć do „Slow City Kraków od Ekopark - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość