Negocjacja ceny za mieszkanie? / osiedle Slow City Kraków

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Slow City, za którą odpowiada deweloper Ekopark. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
Misiekkrk
Posty: 7
Rejestracja: 29 wrz 2022, 7:09

Negocjacja ceny za mieszkanie? / osiedle Slow City Kraków

Postautor: Misiekkrk » 29 wrz 2022, 7:16

Witam, mam pytanko do osób które zakupiły mieszkanie na słów city. Czy wynegocjowaliście jakiś rabat na mieszkanie lub miejsce postojowe, komórkę lokatorska u dewelopera?? Jestem zainteresowany zakupem mieszkania w drugim etapie wraz z miejscem postojowym oraz komórka lokatorska i interesuje mnie temat jak wyglada sprawa negocjacji ceny z deweloperem i czy wogole jest szansa coś ugryźć w tym temacie. Pozdrawiam


slowww
Posty: 55
Rejestracja: 14 gru 2020, 0:28

Re: Negocjacja ceny za mieszkanie? / osiedle Slow City Kraków

Postautor: slowww » 13 gru 2022, 12:26

Misiekkrk pisze:Witam, mam pytanko do osób które zakupiły mieszkanie na słów city. Czy wynegocjowaliście jakiś rabat na mieszkanie lub miejsce postojowe, komórkę lokatorska u dewelopera?? Jestem zainteresowany zakupem mieszkania w drugim etapie wraz z miejscem postojowym oraz komórka lokatorska i interesuje mnie temat jak wyglada sprawa negocjacji ceny z deweloperem i czy wogole jest szansa coś ugryźć w tym temacie. Pozdrawiam

I jak, udało się coś wynegocjować z deweloperem Ekopark? Można liczyć na jakiś rabat u nich, jeśli kupuje się mieszkanie?

daniel88
Posty: 51
Rejestracja: 06 lis 2018, 21:38

Re: Negocjacja ceny za mieszkanie? / osiedle Slow City Kraków

Postautor: daniel88 » 05 lut 2023, 9:46

W drugim etapie nic nie opuścili na cenie, ciężko coś utargować. W tym tygodniu podczas podpisywania umowy deweloperskiej dowiedziałem się, że podnieśli ceny 200-500 zł na metrze i moją być kolejne podwyżki. Na szczęście mi udało się kupić jeszcze po starych cenach.


slowww
Posty: 55
Rejestracja: 14 gru 2020, 0:28

Re: Negocjacja ceny za mieszkanie? / osiedle Slow City Kraków

Postautor: slowww » 05 lut 2023, 14:35

daniel88 pisze:Na szczęście mi udało się kupić jeszcze po starych cenach.

Czyli jakich, po ile realnie sprzedają tam aktualnie metr kwadratowy mieszkania?

daniel88
Posty: 51
Rejestracja: 06 lis 2018, 21:38

Re: Negocjacja ceny za mieszkanie? / osiedle Slow City Kraków

Postautor: daniel88 » 08 lut 2023, 9:00

Zależy jaki metraż …

slowww
Posty: 55
Rejestracja: 14 gru 2020, 0:28

Re: Negocjacja ceny za mieszkanie? / osiedle Slow City Kraków

Postautor: slowww » 08 lut 2023, 9:38

daniel88 pisze:Zależy jaki metraż …

Większy? Duże mieszkania po ile tam realnie za metr sprzedają?



Wróć do „Slow City Kraków od Ekopark - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości