Termin ukończenia całego osiedla Slow City w Krakowie / do kiedy będą budowane kolejne bloki?

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Slow City, za którą odpowiada deweloper Ekopark. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
slowww
Posty: 55
Rejestracja: 14 gru 2020, 0:28

Termin ukończenia całego osiedla Slow City w Krakowie / do kiedy będą budowane kolejne bloki?

Postautor: slowww » 30 sty 2023, 12:43

rafalj pisze:1. Nie przeszkadza wam perspektywa mieszkania przez lata na nieustannej budowie? 8 budynków jeszcze do wybudowania, przy obecnej tendencji sprzedażowej to będzie minimum 10 lat.

No właśnie też mnie zastanawia ile może potrwać budowa całości, ale na pewno szybko się to nie skończy, zwłaszcza jeżeli mieszkania nie będą się zbyt szybko sprzedawały. A budowa to jednak zawsze jakiś bałagan i uciążliwości. No i pytanie, jak będą robione dojazdy do kolejnych budowanych bloków, czy będą poprowadzone jakoś skrajem osiedla, czy będą prowadziły pomiędzy zamieszkanymi już blokami, bo to też będzie miało znaczenie. Jak obstawiasz, za ile lat mogliby wszystko skończyć?


rafalj
Posty: 3
Rejestracja: 30 sty 2023, 10:27

Re: Termin ukończenia całego osiedla Slow City w Krakowie / do kiedy będą budowane kolejne bloki?

Postautor: rafalj » 31 sty 2023, 8:20

Przy obecnych trendach sprzedażowych, 10 lat to pozytywny scenariusz, ale no zobaczymy, może coś ruszy w przyszłym roku. Było 100 mieszkań, na chwilę obecną 88 na sprzedaż, ale myślę, że większość w tym to rezerwacje, a nie sprzedane mieszkania.

devamator
Posty: 4
Rejestracja: 18 maja 2021, 20:10

Re: Termin ukończenia całego osiedla Slow City w Krakowie / do kiedy będą budowane kolejne bloki?

Postautor: devamator » 17 mar 2023, 14:20

Też mnie to zastanawia a nie zapytałem chociaż mogłem jak byłem u nich na spytki w biurze.

Cóż, zdarzało mi się bywać w okolicy Wiślanych Tarasów b. często i nie wydaje mi się, żeby mieszkańcy specjalnie się przejmowali, że tam budowa trwa i trwa. I tych bloczków to nie ma być 10 ale ze 30, co? O ile wybuduje się blok obok to już z górki. Pamiętam jak byłem nastolatkiem i budowano blok obok - strasznie lubiłem patrzeć siedząc na parapecie w kuchni :-) teraz mógłbym mieć inną perspektywę i wolałbym pewnie spokój :-)



Wróć do „Slow City Kraków od Ekopark - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość