Ceny nowych mieszkań na osiedlu Slow City w Krakowie / ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Slow City, za którą odpowiada deweloper Ekopark. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
Mar G
Posty: 3149
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Ceny nowych mieszkań na osiedlu Slow City w Krakowie / ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania

Postautor: Mar G » 06 paź 2023, 17:52

d4rkypl pisze:Nie wiem czy ktoś z Ekoparku czyta to forum (jeśli tak to pozdrawiam :P), ale widzę, że ceny znowu wróciły w granice poniżej 14k/m2 :D


poza parterami widzę raczej ceny 14.2-15 tys/m - co za mieszkania w blokach w polu za miastem jest lekką aberracją


Kethael
Posty: 48
Rejestracja: 17 mar 2022, 18:08

Re: Ceny nowych mieszkań na osiedlu Slow City w Krakowie / ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania

Postautor: Kethael » 14 paź 2023, 17:55

d4rkypl pisze:patrząc po ostatniej podwyżce cen to ktoś w tym ekoparku chyba ze schodów spadł i się nieszczęśliwie na głowę przewrócił. cena za m2 w polu po środku niczego w drodze na Zielonki powoli podjeżdża pod Wiślane Tarasy w centrum. nie wiem czy to sztuczne pompowanie dla picu, trafił im się bogaty inwestor więc żyłują czy to jakieś dziwne zaklinanie rzeczywistości, ale życzę im powodzenia, my kompletnie straciliśmy zainteresowanie :roll:


Tylko zapomniałeś napisać, że po tyle to wiślane tarasy były 7-8 lat temu ;) Ceny od paru miesięcy robią się wszędzie absurdalne. Na zabłociu ostatnio widziałem, że przekroczyło 30k



Wróć do „Slow City Kraków od Ekopark - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość