Uciążliwość budowy kolejnych etapów - osiedle Slow City Kraków

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Slow City, za którą odpowiada deweloper Ekopark. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
Kethael
Posty: 48
Rejestracja: 17 mar 2022, 18:08

Uciążliwość budowy kolejnych etapów - osiedle Slow City Kraków

Postautor: Kethael » 13 wrz 2023, 20:47

Cześć,

Rozważamy kupno mieszkania w drugim etapie (dla siebie), podobno całe osiedle ma być wybudowane w ciągu 15 lat (taką informację nam dali w biurze sprzedaży). Zastanawia mnie, jak bardzo mieszkanie na permanentnym placu budowy jest uciążliwe dla obecnych mieszkańców?

Czy ktoś z mieszkających już w pierwszym etapie mógłby się na ten temat wypowiedzieć? Z góry dziękuję.


slowww
Posty: 55
Rejestracja: 14 gru 2020, 0:28

Re: Uciążliwość budowy kolejnych etapów - osiedle Slow City Kraków

Postautor: slowww » 13 wrz 2023, 22:44

Zależy co ludziom przeszkadza, ale moim perspektywa ogrodzeń budowlanych, żurawi, ciężarówek, kurzu, hałasu, zabrudzeń na ulicach, to nie jest coś, co jawi się jako największa atrakcja. Ale może się mylę, może dalsze budowy będą na tyle daleko, że nie będą odczuwalne dla mieszkańców wcześniejszych etapów.

daniel88
Posty: 51
Rejestracja: 06 lis 2018, 21:38

Re: Uciążliwość budowy kolejnych etapów - osiedle Slow City Kraków

Postautor: daniel88 » 14 wrz 2023, 13:33

Kethael pisze:Cześć,

Rozważamy kupno mieszkania w drugim etapie (dla siebie), podobno całe osiedle ma być wybudowane w ciągu 15 lat (taką informację nam dali w biurze sprzedaży). Zastanawia mnie, jak bardzo mieszkanie na permanentnym placu budowy jest uciążliwe dla obecnych mieszkańców?

Czy ktoś z mieszkających już w pierwszym etapie mógłby się na ten temat wypowiedzieć? Z góry dziękuję.

Kupiłem mieszkanie początkiem roku w drugim etapie. Zostałem poinformowany, że cała inwestycja ma potrwać do 10 lat. Teraz mówią 15 :shock: Kurcze jednak jest to długi czas budowy.


d4rkypl
Posty: 4
Rejestracja: 04 paź 2023, 11:43

Re: Uciążliwość budowy kolejnych etapów - osiedle Slow City Kraków

Postautor: d4rkypl » 04 paź 2023, 11:47

mniej niż etapy budowy mnie martwią te samoloty przelatujące co kilkanaście minut nad budynkami, w mieszkaniu też tak to słychać?

nanu
Posty: 172
Rejestracja: 22 wrz 2020, 14:11

Re: Uciążliwość budowy kolejnych etapów - osiedle Slow City Kraków

Postautor: nanu » 17 paź 2023, 20:51

d4rkypl pisze:mniej niż etapy budowy mnie martwią te samoloty przelatujące co kilkanaście minut nad budynkami, w mieszkaniu też tak to słychać?


Mieszkam w okolicy ponad 10 lat (nad moim mieszkaniem też latają regularnie samoloty) i uwierz mi - przyzwyczajasz się. Wszystkich których pytam mieszkających w okolicy mówią to samo. A ci co mieszkają przy Pachońskiego i mają teraz tramwaj to mówią, że woleliby jakby 10x więcej tych samolotów latało od hałasu jaki generują tramwaje....



Wróć do „Slow City Kraków od Ekopark - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość