Budowa osiedla Salsa (Lokum) - zdjęcia, opinie i komentarze

Forum przeznaczone dla mieszkańców inwestycji Lokum Salsa w Krakowie, za którą odpowiada deweloper Lokum. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
zaba
Posty: 73
Rejestracja: 26 kwie 2021, 0:10

Budowa osiedla Salsa (Lokum) - zdjęcia, opinie i komentarze

Postautor: zaba » 26 kwie 2021, 0:23

Wygląda na to, że blok jest już bardzo blisko ukończenia, elewacja chyba kompletna, teraz zajmują się zagospodarowaniem terenu.

Obrazek

Ta część budynku wykończona klinkierem całkiem dobrze wygląda. O ile ta biel wygląda nieźle, to przy krakowskim powietrzu pewnie szybko zszarzeje.

Obrazek

I tu widać, że to naprawdę spory blok, w zasadzie, to chyba jedne z większych, jakie wybudowano ostatnio w Krakowie. Ciekawe jak osiedle Lokum Salsa wygląda w środku aktualnie, znaczy w tych studniach.
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2021, 0:26 przez zaba, łącznie zmieniany 1 raz.


zaba
Posty: 73
Rejestracja: 26 kwie 2021, 0:10

Re: Budowa osiedla Salsa (Lokum) - zdjęcia, opinie i komentarze

Postautor: zaba » 26 kwie 2021, 0:25

Swoją drogą, to jakiej wielkości są te balkony, z dołu wydają się niewielkie, ale wiem, że to może być złudne.

Obrazek

No i podobają mi się wysokie okna, z doświetleniem mieszkań chyba nie powinno być problemu.

Bartab
Posty: 242
Rejestracja: 04 sty 2021, 13:54

Re: Budowa osiedla Salsa (Lokum) - zdjęcia, opinie i komentarze

Postautor: Bartab » 26 kwie 2021, 2:05

Z wczoraj:

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Bartab
Posty: 242
Rejestracja: 04 sty 2021, 13:54

Re: Budowa osiedla Salsa (Lokum) - zdjęcia, opinie i komentarze

Postautor: Bartab » 26 kwie 2021, 2:41

Od Klimeckiego:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Bartab
Posty: 242
Rejestracja: 04 sty 2021, 13:54

Re: Budowa osiedla Salsa (Lokum) - zdjęcia, opinie i komentarze

Postautor: Bartab » 26 kwie 2021, 2:42

Zaczęli też już następny etap:

Obrazek

zaba
Posty: 73
Rejestracja: 26 kwie 2021, 0:10

Re: Budowa osiedla Salsa (Lokum) - zdjęcia, opinie i komentarze

Postautor: zaba » 26 kwie 2021, 10:36

Dobre zdjęcia, chyba minęliśmy się przy tej budowie gdzieś wczoraj w takim razie, bo też podszedłem zobaczyć, jak to wygląda. Przyznam, że trochę bez sensu jest to, że ze wszystkich stron są tam ruchliwe ulice i nie ma żadnego kameralnego dojścia do osiedla.

Sam blok wygląda całkiem nieźle, widać też, że może być dobrze doświetlony i akurat z tym nie powinno być problemów, przynajmniej na tej ścianie.

zaba
Posty: 73
Rejestracja: 26 kwie 2021, 0:10

Re: Budowa osiedla Salsa (Lokum) - zdjęcia, opinie i komentarze

Postautor: zaba » 26 kwie 2021, 10:37

Bartab pisze:Zaczęli też już następny etap:

I widzisz, nawet nie wiedziałem, że wystartowali już z dwójką, ale dobrze, bo powinni skończyć większość najbardziej uciążliwych prac, zanim wprowadzą się ludzie do pierwszego etapu.

Bartab
Posty: 242
Rejestracja: 04 sty 2021, 13:54

Re: Budowa osiedla Salsa (Lokum) - zdjęcia, opinie i komentarze

Postautor: Bartab » 26 kwie 2021, 13:43

zaba pisze:Dobre zdjęcia, chyba minęliśmy się przy tej budowie gdzieś wczoraj w takim razie, bo też podszedłem zobaczyć, jak to wygląda. Przyznam, że trochę bez sensu jest to, że ze wszystkich stron są tam ruchliwe ulice i nie ma żadnego kameralnego dojścia do osiedla.

Sam blok wygląda całkiem nieźle, widać też, że może być dobrze doświetlony i akurat z tym nie powinno być problemów, przynajmniej na tej ścianie.

Nie powiedziałbym że z każdej strony są ruchliwe ulice. Tak naprawdę tylko od frontu budynek jest przy Klimeckiego ale tam jest stosunkowo niewiele mieszkań. Od Nowohuckiej odległość jest prawie 200 metrów a dodatkowo będzie to oddzielone biurowcami. Dojazd będzie z dwóch stron - od Klimeckiego i od Nowohuckiej przez ulicę Pana Tadeusza.


zaba
Posty: 73
Rejestracja: 26 kwie 2021, 0:10

Re: Budowa osiedla Salsa (Lokum) - zdjęcia, opinie i komentarze

Postautor: zaba » 26 kwie 2022, 12:47

A jak wyszło zagospodarowanie przestrzeni wokół budynku, nie udało mi się wybrać w tą okolicę od dłuższego czasu, a fajnie byłoby zobaczyć. Jak się podoba?

timmons
Posty: 136
Rejestracja: 03 lut 2020, 12:06

Re: Budowa osiedla Salsa (Lokum) - zdjęcia, opinie i komentarze

Postautor: timmons » 28 kwie 2022, 10:19

zaba pisze:A jak wyszło zagospodarowanie przestrzeni wokół budynku, nie udało mi się wybrać w tą okolicę od dłuższego czasu, a fajnie byłoby zobaczyć. Jak się podoba?


Jeśli jesteś zainteresowany, przyjdź na dni otwarte Lokum.

Okolica jest w porządku, choć szkoda, że nie ustawiliby ogrodzenia wzdłuż ruchliwej ulicy.



Wróć do „Salsa Kraków / deweloper Lokum - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość