Wygląd / wykończenie części wspólnych w blokach na os. Lokum Salsa (deweloper Lokum)

Forum przeznaczone dla mieszkańców inwestycji Lokum Salsa w Krakowie, za którą odpowiada deweloper Lokum. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
timmons
Posty: 136
Rejestracja: 03 lut 2020, 12:06

Wygląd / wykończenie części wspólnych w blokach na os. Lokum Salsa (deweloper Lokum)

Postautor: timmons » 27 maja 2021, 13:16

czy ktoś widział części wspólne?


Bartab
Posty: 242
Rejestracja: 04 sty 2021, 13:54

Re: Wygląd / wykończenie części wspólnych w blokach na os. Lokum Salsa (deweloper Lokum)

Postautor: Bartab » 27 maja 2021, 18:13

timmons pisze:czy ktoś widział części wspólne?

Jak ktoś szedł oglądać mieszkanie to zapewne po drodze widział :D Ale raczej nie są jeszcze gotowe :)

zaba
Posty: 73
Rejestracja: 26 kwie 2021, 0:10

Re: Wygląd / wykończenie części wspólnych w blokach na os. Lokum Salsa (deweloper Lokum)

Postautor: zaba » 18 cze 2021, 13:11

Bartab pisze:
timmons pisze:czy ktoś widział części wspólne?

Jak ktoś szedł oglądać mieszkanie to zapewne po drodze widział :D Ale raczej nie są jeszcze gotowe :)

A może ktoś zrobił jakieś zdjęcia części wspólnych w nowym bloku i podzieli się na forum?


Bartab
Posty: 242
Rejestracja: 04 sty 2021, 13:54

Re: Wygląd / wykończenie części wspólnych w blokach na os. Lokum Salsa (deweloper Lokum)

Postautor: Bartab » 20 cze 2021, 11:41

zaba pisze:
Bartab pisze:
timmons pisze:czy ktoś widział części wspólne?

Jak ktoś szedł oglądać mieszkanie to zapewne po drodze widział :D Ale raczej nie są jeszcze gotowe :)

A może ktoś zrobił jakieś zdjęcia części wspólnych w nowym bloku i podzieli się na forum?

Myślę że na finalny wygląd klatek schodowych trzeba poczekać jeszcze parę miesięcy, ale jestem bardzo ciekaw czy będą takie piękne jak na wizualizacjach :D

zaba
Posty: 73
Rejestracja: 26 kwie 2021, 0:10

Re: Wygląd / wykończenie części wspólnych w blokach na os. Lokum Salsa (deweloper Lokum)

Postautor: zaba » 06 lut 2022, 17:10

Bartab pisze:Myślę że na finalny wygląd klatek schodowych trzeba poczekać jeszcze parę miesięcy, ale jestem bardzo ciekaw czy będą takie piękne jak na wizualizacjach :D

Wrzuci ktoś może zdjęcie? Chętnie obejrzę, jak deweloper Lokum podszedł do wykończenia części wspólnych w tej inwestycji.

timmons
Posty: 136
Rejestracja: 03 lut 2020, 12:06

Re: Wygląd / wykończenie części wspólnych w blokach na os. Lokum Salsa (deweloper Lokum)

Postautor: timmons » 07 lut 2022, 9:55

zaba pisze:
Bartab pisze:Myślę że na finalny wygląd klatek schodowych trzeba poczekać jeszcze parę miesięcy, ale jestem bardzo ciekaw czy będą takie piękne jak na wizualizacjach :D

Wrzuci ktoś może zdjęcie? Chętnie obejrzę, jak deweloper Lokum podszedł do wykończenia części wspólnych w tej inwestycji.


co chcesz zobaczyć? wyglądają dokładnie tak, jak wizualizacja.

mieli otwarty dom w sobotę, poszedłeś?



Wróć do „Salsa Kraków / deweloper Lokum - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości