Wielkość i jakoś wynonania balkonów na osiedlu Centralna Park w Krakowie

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Centralna Park Kraków, za którą odpowiada deweloper Develia. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
czyzy
Posty: 220
Rejestracja: 02 sty 2019, 0:16

Wielkość i jakoś wynonania balkonów na osiedlu Centralna Park w Krakowie

Postautor: czyzy » 05 sty 2024, 12:07

Nie wiem jak sądzicie, ale ja mam wrażenie, że te balkony to takie są dosyć niewielkie.

Obrazek

Rozumiem, logikę, że to mniejszych mieszkań są często mniejsze balkony, ale tu wszystkie nie są jakieś specjalnie duże.


czyzy
Posty: 220
Rejestracja: 02 sty 2019, 0:16

Re: Wielkość i jakoś wynonania balkonów na osiedlu Centralna Park w Krakowie

Postautor: czyzy » 05 sty 2024, 12:19

Wykończenie chyba jakąś posadzką żywiczną? Jak oceniacie tą technologię, sprawdza się na dłuższą metę czy są z tym problemy po kilku latach?

Obrazek

Natomiast całkiem podobają mi się takie ażurowe barierki, takie półprzezroczyste, przez które nie do końca widać co jest na balkonie, zwłaszcza na wyższych piętrach. Może część osób zniechęci to do montowania różnego rodzaju słomianek. Światła część przepuszcza, ale nie całość. Spoko, oby tylko było dobrze pomalowane i nic złego się z tym nie działo, jeżeli to jest z blachy.

Obrazek

Tu widać, że balkony są dosyć wąziutkie, nie wiem, to będzie metr szerokości? Jeszcze ktoś sobie wstawi tam agregat od klimatyzacji i nie zostaje dużo miejsca.



Wróć do „Centralna Park Kraków od Develia - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość