Plan osiedla Viva Piast w Krakowie / układ bloków na osiedlu i odległości między nimi

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Viva Piast, za którą odpowiada deweloper Victoria Dom. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
Piast
Posty: 73
Rejestracja: 19 lis 2021, 12:08

Plan osiedla Viva Piast w Krakowie / układ bloków na osiedlu i odległości między nimi

Postautor: Piast » 17 paź 2022, 10:49

Ma ktoś może docelową mapkę osiedla Viva Piast w Krakowie i podzieli się na forum? Interesuje mnie układ budynków oraz to, jakie będą odległości pomiędzy mini, czy będzie trochę przestrzeni, czy sąsiad będzie sąsiadowi zaglądał przez okno?


terens
Posty: 117
Rejestracja: 02 cze 2016, 1:31

Re: Plan osiedla Viva Piast w Krakowie / układ bloków na osiedlu i odległości między nimi

Postautor: terens » 12 kwie 2023, 10:38

Byłem jakiś czas temu w okolicy i muszę przyznać, że mocno nabite jest tam tych bloków, razem z sąsiednim osiedlem stawianym przez Inter-Bud. Miało się nadzieję, że jeżeli już budują na całkowitych obrzeżach, to może chociaż przynajmniej nieco bardziej przestronnie będzie, ale nic z tego niestety.

neo
Posty: 432
Rejestracja: 13 sty 2016, 23:39

Re: Plan osiedla Viva Piast w Krakowie / układ bloków na osiedlu i odległości między nimi

Postautor: neo » 24 maja 2023, 12:45

Jakby kogoś interesowało, to deweloper Victoria Dom udostępnił plan osiedla Viva Piast na swojej stornie internetowej, więc każdy może sobie podejrzeć, jak to ma finalnie wyglądać:

Obrazek
Grafika: deweloper Victoria Dom

Mam wrażenie, że pierwszy etap najbardziej rozsądny pod względem odległości od pozostałych budynków, choć też najbliżej ronda i ruchliwej drogi.


neo
Posty: 432
Rejestracja: 13 sty 2016, 23:39

Re: Plan osiedla Viva Piast w Krakowie / układ bloków na osiedlu i odległości między nimi

Postautor: neo » 24 maja 2023, 12:45

No i szkoda, że na planie nie dano chociaż zarysów osiedla Piasta Towers zbudowanego przez Inter-Bud, bo te zabudowania też mają znaczenie w kontekście tego osiedla.



Wróć do „Viva Piast Kraków od dewelopera Victoria Dom - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości