Sprzedaż mieszkań i ceny w inwestycji Młyny Mogilska w Krakowie (Noho Investment)

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Młyny Mogilska w Krakowie, za którą odpowiada deweloper Noho Investment. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
noicomyzrobimy
Posty: 74
Rejestracja: 09 sty 2020, 22:58

Sprzedaż mieszkań i ceny w inwestycji Młyny Mogilska w Krakowie (Noho Investment)

Postautor: noicomyzrobimy » 05 paź 2021, 12:25

Spotkałem się z nimi dzisiaj. Na 170 mieszkań już 100 sprzedanych lub zarezerwowanych. Brak kawalerek oraz mieszkań do 40 m2, najmniejsze 42m2.
O cenach szkoda gadać - bynajmniej nie są to anubisowe 7k/m2... :D


shahp
Posty: 52
Rejestracja: 15 mar 2016, 11:32

Re: Sprzedaż mieszkań i ceny w inwestycji Młyny Mogilska w Krakowie (Noho Investment)

Postautor: shahp » 05 paź 2021, 15:52

noicomyzrobimy pisze:Spotkałem się z nimi dzisiaj. Na 170 mieszkań już 100 sprzedanych lub zarezerwowanych. Brak kawalerek oraz mieszkań do 40 m2, najmniejsze 42m2.
O cenach szkoda gadać - bynajmniej nie są to anubisowe 7k/m2... :D

a mozesz sie podzielic srednia cena za m2?

moik
Posty: 5
Rejestracja: 13 paź 2017, 10:35

Re: Sprzedaż mieszkań i ceny w inwestycji Młyny Mogilska w Krakowie (Noho Investment)

Postautor: moik » 06 paź 2021, 10:08

Ceny od 13 500 pln/m2 (najtańsze mieszkanie) do 16 100 pln/m2 Tak mi podano w biurze sprzedaży. Nie wiem jaka jest średnia, ale to za 13 500 pln/m2 to parter i 84 m2. Miejsca postojowe od 70 000 pln.
Serio już zarezerwowali 100 mieszkań??


shahp
Posty: 52
Rejestracja: 15 mar 2016, 11:32

Re: Sprzedaż mieszkań i ceny w inwestycji Młyny Mogilska w Krakowie (Noho Investment)

Postautor: shahp » 06 paź 2021, 11:32

Dzięki moik, o taka informacje mi chodzilo :)

abc
Posty: 60
Rejestracja: 13 gru 2016, 14:23

Re: Sprzedaż mieszkań i ceny w inwestycji Młyny Mogilska w Krakowie (Noho Investment)

Postautor: abc » 06 paź 2021, 12:25

A jeszcze 4 lata temu kupowalem w tych okolicach mieszkanie 7k/m2, jestem pelen podziwu dla ludzi ktorzy obecnie sa tak chetni przeplacac za mieszkania :lol: :lol:

pozdro
Posty: 2713
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Sprzedaż mieszkań i ceny w inwestycji Młyny Mogilska w Krakowie (Noho Investment)

Postautor: pozdro » 06 paź 2021, 17:08

Dużo drożej nie będzie stabilizacja cen zakupu nas czeka raczej.
Natomiast jest szansa że zaczną w końcu rosnąć czynsze bo jest ku temu wiele powodów jak faktycznie z pandemii wyjdziemy.
Więcej turystów, więcej imigrantów, więcej studentów, więcej najmujących. A czynsze w Krakowie są najniższe w kraju co nie ma uzasadnienia do warszawskich 55zł/m2 spokojnie dobijemy.

Peace
Posty: 286
Rejestracja: 03 mar 2021, 17:01

Re: Sprzedaż mieszkań i ceny w inwestycji Młyny Mogilska w Krakowie (Noho Investment)

Postautor: Peace » 07 gru 2021, 16:43

Z ciekawości wszedłem i mają już stronę: mogilskamlyny.com
2/3 mieszkań zarezerwowanych.
Metraże 27-63, wygląda na centrum airbnb.

mlynek
Posty: 80
Rejestracja: 21 gru 2021, 12:12

Re: Sprzedaż mieszkań i ceny w inwestycji Młyny Mogilska w Krakowie (Noho Investment)

Postautor: mlynek » 28 lut 2022, 0:07

Peace pisze:Metraże 27-63, wygląda na centrum airbnb.

To właśnie kiepskie jest, że buduje się nową inwestycję klasy premium, i tam upycha się 27-metrowe mieszkanka, co do których wiadomo, że będą mieszkali studenci, albo turyści, bo rodzina z dziećmi, to raczej będzie tam miała za ciasno.


MarcinJ
Posty: 438
Rejestracja: 29 sie 2015, 19:59

Re: Sprzedaż mieszkań i ceny w inwestycji Młyny Mogilska w Krakowie (Noho Investment)

Postautor: MarcinJ » 17 mar 2022, 9:44

Ciekawe, jak im idzie sprzedaż, na stronie pokazują, że tak 2/3 to już sprzedane, albo w trakcie sprzedaży, więc całkiem sporo, zwłaszcza patrząc na ceny i czas uruchomienia sprzedaży.

czang
Posty: 211
Rejestracja: 04 maja 2017, 17:35

Re: Sprzedaż mieszkań i ceny w inwestycji Młyny Mogilska w Krakowie (Noho Investment)

Postautor: czang » 05 sie 2022, 9:54

Przyznam, że przyglądałem się też tej inwestycji i miała być jakaś nowa jakoś na krakowskim rynku mieszkaniowym, a jakoś specjalnie niczym się to nie wyróżnia, a czasem jest wręcz na minus. Sporo układów mieszkań, jest w mojej opinii mało funkcjonalnych - mamy ogromne przedpokoje, a małe pokoje. Skoro już trzeba płacić tyle za metr, to lepiej wydać to na większą sypialnię albo salon, a niekoniecznie na przedpokój - chodziło o duże mieszkania, choć one chyba akurat jednak zeszły. Trochę wygląda, jakby projektant używał jakiegoś programu do wyciśnięcia maksimum PUM z działki, a same rozkłady mieszkań, to była już wtórna sprawa. A szkoda...

Mniejsze mieszkania znacznie lepiej w sumie, te 3 pokoje na ok. 50 m2 wyglądają całkiem rozsądnie. W sumie, to nie wiedziałem, że to projektowało B2 Studio, a oni zwykle niezłe projekty robili. Spot ich ręki chyba wyszło os. Europejskie, podobnie, jak Avia i Orlińskiego. Tam zwykle niezłe układy mieszkań były. Tu faktycznie, mniejsze mieszkania wypadają lepiej.

A sprzedaż chyba zwolniła, w sumie, to ani trochę się nie dziwię, przy tych cenach za tą lokalizację, to teraz chyba wielu chętnych nie ma.



Wróć do „Młyny Mogilska Kraków od Noho Investment - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości