Sprzedaż mieszkań i ceny w inwestycji Młyny Mogilska w Krakowie (Noho Investment)

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Młyny Mogilska w Krakowie, za którą odpowiada deweloper Noho Investment. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
dentist
Posty: 4
Rejestracja: 22 paź 2022, 9:57

Re: Sprzedaż mieszkań i ceny w inwestycji Młyny Mogilska w Krakowie (Noho Investment)

Postautor: dentist » 22 paź 2022, 10:38

Cześć! Rozważam zakup mieszkania w Młyny Mogilska - martwi mnie trochę fakt, że developer NOHO Investments do tej pory nie oddał ani jednej inwestycji. Przeglądałem informację w KRS o spółce NOHO Investments i też nie wiem co o tym myśleć.

Czy ktoś zdecydował się na zakup? Jeśli tak bardzo proszę o kontakt na priv.


mlynek
Posty: 93
Rejestracja: 21 gru 2021, 12:12

Re: Sprzedaż mieszkań i ceny w inwestycji Młyny Mogilska w Krakowie (Noho Investment)

Postautor: mlynek » 22 paź 2022, 13:34

dentist pisze:Cześć! Rozważam zakup mieszkania w Młyny Mogilska - martwi mnie trochę fakt, że developer NOHO Investments do tej pory nie oddał ani jednej inwestycji. Przeglądałem informację w KRS o spółce NOHO Investments i też nie wiem co o tym myśleć.

To nowa firma, powiązana zdaje się z rodziną o znanym nazwisku, a że nowa, to jeszcze nic nie zdążyli wybudować. Natomiast czym jest deweloperka? To jakiś podmiot, który organizuje ziemię, finansowanie, projekt i generalnego wykonawcę, nadzór i pewnie jeszcze trochę innych rzeczy. Liczy się to, żeby finansowanie było pewne, projekt dobry, a wykonawca i nadzór nad nim solidny.

Niemniej ja przyglądałem się większym mieszkaniom, układy bardzo słabe, zwłaszcza patrząc na cenę metra kwadratowego (kilkaset tys. za przedpokój, to jednak dla mnie nieco za dużo). No i jeszcze trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie, czy dużo mieszkań tam nie pójdzie pod wynajem, też krótkoterminowy (czyli największa imprezowa patolka) - tramwajem z dworca kawałek do Młynów Mogilska, prosto się dostać. Blisko też Arena i turystyka koncertowa. Nie wiem czy rozważasz dla siebie czy jako inwestycję, ja co do mieszkania z rodziną, to mam pewne wątpliwości, które oczywiście nie muszą się potwierdzić, ale warto też taką ewentualność wziąć pod uwagę. Jak myślisz, jakie masz tu opinie i przemyślenia?

Nowy
Posty: 1679
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Sprzedaż mieszkań i ceny w inwestycji Młyny Mogilska w Krakowie (Noho Investment)

Postautor: Nowy » 17 kwie 2023, 15:24

Jak myślicie, ludzie tam dla siebie kupują z zamiarem mieszkania, czy to jeden wielki instrument inwestycyjny, którego duża część pójdzie w wynajem, a niemała część będzie też stała pusta? Bo mam wrażenie, że jak na sytuację rynkową, ta inwestycja przy tym poziomie cen sprzedaje się zaskakująco dobrze.



Wróć do „Młyny Mogilska Kraków od Noho Investment - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości