Budowa osiedla Młyny Mogilska w Krakowie - zdjęcia, informacje i opinie na forum

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Młyny Mogilska w Krakowie, za którą odpowiada deweloper Noho Investment. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
Bartollo
Posty: 12
Rejestracja: 05 maja 2022, 16:20

Re: Budowa osiedla Młyny Mogilska w Krakowie - zdjęcia, informacje i opinie na forum

Postautor: Bartollo » 12 lis 2023, 18:39

Ok, ja się tą inwestycją interesowałem właściwie jakies 2-3 lata temu jak to startowało - stąd znam te pierwsze projekty, ceny wtedy też oscylowały w okolicach 13-14tys/m2 :D

Zobaczymy co i kiedy tam Skanska wciśnie, z tego co kojarzę to PZP pozwala tam na budowę budyków do 45m czyli ok. 14 piętrowych z tym że wciśnięcie tego w tą działkę biorąc pod uwagę zacienienie już istniejących budynków nie jest takie oczywiste.

Jako sąsiad z okolicy trzymam kciuki aby tam na Młynach powstała jakaś fajna infrastruktura usługowa która podniesie prestiż okolicy i przysłuży się mieszkańcom :)


homerapsody
Posty: 32
Rejestracja: 22 paź 2023, 9:19

Re: Budowa osiedla Młyny Mogilska w Krakowie - zdjęcia, informacje i opinie na forum

Postautor: homerapsody » 12 lis 2023, 19:01

Jest nawet projekt
sao.com.pl/projekty-sao/#lg=1&slide=1
sao.com.pl/projekty-sao/#lg=1&slide=0

homerapsody
Posty: 32
Rejestracja: 22 paź 2023, 9:19

Re: Budowa osiedla Młyny Mogilska w Krakowie - zdjęcia, informacje i opinie na forum

Postautor: homerapsody » 12 lis 2023, 19:04

A tak swoją drogą, tak się zastanawiam, czy większość osób kupuje tam na wynajem/inwestycję, czy do mieszkania. Rzeczywiście rozważałam mieszkanie w tym bloku z tyłu, w jednej z odnóg i zrezygnowałam, bo obawiałam się, że będzie ciemno. W ogóle jakoś tej inwestycji nie widzę, ale może mam kiepską wyobraźnię.
W tej cenie na wynajem też mi jakoś trudno. Jak myślicie jakiś najem korporacyjny?


Bartollo
Posty: 12
Rejestracja: 05 maja 2022, 16:20

Re: Budowa osiedla Młyny Mogilska w Krakowie - zdjęcia, informacje i opinie na forum

Postautor: Bartollo » 12 lis 2023, 19:21

Patrząc na usytuowanie blisko przystanku tramwajowego (10min do centrum), bliskość Tauron Areny - to napewno sporo mniejszych mieszkań pójdzie pod najem krótkoterminowy typu AirBnB, w budynku B jest natomiast sporo atrakcyjnych apartamentów +100m2 które najpewniej znajdą się w rękach dosyć majętnych ludzi bo wraz z urządzeniem wnętrza są to mieszkania warte ponad grubo ponad 3mln pln... Miejsce, standard i ceny sugerują że ma to być miejsce dosyć prestiżowe. Dla mnie inwestycja odpadła głównie przez kiepskie rozkłady mieszkań w metrażu który mnie interesował i nieadekwatną cenę.

homerapsody
Posty: 32
Rejestracja: 22 paź 2023, 9:19

Re: Budowa osiedla Młyny Mogilska w Krakowie - zdjęcia, informacje i opinie na forum

Postautor: homerapsody » 30 lis 2023, 19:38

Witam, myślicie, że wszystko uda się tak wykonać i zrealizować, jak na wizualizacjach? Jak to widzicie?
Wtedy to będzie naprawdę fajna przestrzeń

mlynek
Posty: 82
Rejestracja: 21 gru 2021, 12:12

Re: Budowa osiedla Młyny Mogilska w Krakowie - zdjęcia, informacje i opinie na forum

Postautor: mlynek » 14 kwie 2024, 12:32

Tu coraz bliżej do odsłonięcia całej elewacji.

Obrazek

Ciekawie, ale trochę ciemno, tym bardziej, że sporo światła zabierze pewnie ten duży budynek od południowej strony. Co myślicie?



Wróć do „Młyny Mogilska Kraków od Noho Investment - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość