Budowa osiedla Młyny Mogilska w Krakowie - zdjęcia, informacje i opinie na forum

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Młyny Mogilska w Krakowie, za którą odpowiada deweloper Noho Investment. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
mlynek
Posty: 82
Rejestracja: 21 gru 2021, 12:12

Budowa osiedla Młyny Mogilska w Krakowie - zdjęcia, informacje i opinie na forum

Postautor: mlynek » 19 sty 2022, 18:25

Ma ktoś jakieś aktualne zdjęcia z tego, jak idzie budowa inwestycji Młyny Mogilkska w Krakowie, deweloper Noho Investment zaskakująco szyvbko ogarnął te działki i zaplanował na nich osiedle. Ciekawe czy budowa będzie teraz szła tak samo sprawnie. W każdym razie to też pokazuje, że to wcale nie są jakieś lata od zakupu działki, do ruszenia z pracami i budową mieszkań na niej.

Ma ktoś jakieś aktualne zdjęcia tego, jak im idą prace?


megi
Posty: 739
Rejestracja: 05 maja 2015, 16:46

Re: Budowa osiedla Młyny Mogilska w Krakowie - zdjęcia, informacje i opinie na forum

Postautor: megi » 01 lut 2022, 14:18

Zaczęli tak już może kopać jakąś dziurę pod budynek? Jak idą prace, ktoś ma jakieś zdjęcia i może wrzuci coś na forum?

luc
Posty: 665
Rejestracja: 27 wrz 2016, 0:15

Re: Budowa osiedla Młyny Mogilska w Krakowie - zdjęcia, informacje i opinie na forum

Postautor: luc » 08 cze 2022, 13:00

Coś się tam dzieje najwyraźniej, bo spora hałda usypana ziemi, więc pewnie obok jest wykop.

Obrazek

Niestety trudni podejść bliżej do tego i zobaczyć co się dzieje na budowie dokładniej.

Obrazek

A może ktoś zrobi zdjęcie z jakiegoś sąsiedniego, wyższego budynku, na którym byłoby widać, jak idzie budowa inwestycji Młyny Mogilska w Krakowie?


Master
Posty: 742
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Re: Budowa osiedla Młyny Mogilska w Krakowie - zdjęcia, informacje i opinie na forum

Postautor: Master » 17 paź 2022, 16:53

Widziałem, że pojawiły się tam żurawie i kopią dziurę pod to, wiec prace trwają. Chyba ze trzy dźwigi postawili. Pewnie niedługo coś wyjdzie ponad ziemię z poziomu -1.

dentist
Posty: 4
Rejestracja: 22 paź 2022, 9:57

Re: Budowa osiedla Młyny Mogilska w Krakowie - zdjęcia, informacje i opinie na forum

Postautor: dentist » 22 paź 2022, 10:09

Hej, przesyłam zdjęcia które udało mi się zrobić 21.10.2022 od storony ul. Ładnej / ogrodniczej.

Obrazek

Obrazek

mlynek
Posty: 82
Rejestracja: 21 gru 2021, 12:12

Re: Budowa osiedla Młyny Mogilska w Krakowie - zdjęcia, informacje i opinie na forum

Postautor: mlynek » 22 paź 2022, 13:27

dentist pisze:Hej, przesyłam zdjęcia które udało mi się zrobić 21.10.2022 od storony ul. Ładnej / ogrodniczej.

Dzięki, wiedziałem, że tam już dziura jest, ale nie zdawałem sobie sprawy, że w wykopie aż tyle się dzieje na budowie Młynów Mogilska. Kiedy oni mają to skończyć? Z tego co widzę, to jest już przynajmniej jeden poziom garażu podziemnego zrobiony, mają być dwie kondygnacje podziemne?

dentist
Posty: 4
Rejestracja: 22 paź 2022, 9:57

Re: Budowa osiedla Młyny Mogilska w Krakowie - zdjęcia, informacje i opinie na forum

Postautor: dentist » 22 paź 2022, 16:15

Hej, planowane zakończenie inwestycji to końcówka 2024.
Co do garażu - tak, mają być 2 kondygnacje. Dodatkowo w garażu podziemnym ładowarki dla samochodów elektrycznych i podobno jest plan doprowadzenia do każdego miejsca postojowego prądu.

mlynek
Posty: 82
Rejestracja: 21 gru 2021, 12:12

Re: Budowa osiedla Młyny Mogilska w Krakowie - zdjęcia, informacje i opinie na forum

Postautor: mlynek » 03 mar 2023, 9:35

Zdjęcie w ruchu na szybko, ale widać, że budują już ściany.

Obrazek

No i chyba ruszyli też z tym wysokim budynkiem, wygląda na to, że tam trwało palowanie terenu.


mlynek
Posty: 82
Rejestracja: 21 gru 2021, 12:12

Re: Budowa osiedla Młyny Mogilska w Krakowie - zdjęcia, informacje i opinie na forum

Postautor: mlynek » 17 mar 2023, 14:44

Budowa idzie szybko, sam się dziwiłem, jak byłem tam jakiś czas temu.

Obrazek

Tu chyba wjazd do garażu podziemnego, po lewej istniejące zabudowania, a po prawej wznoszony budynek.

Obrazek

Co myślicie o odległościach pomiędzy nimi?

mlynek
Posty: 82
Rejestracja: 21 gru 2021, 12:12

Re: Budowa osiedla Młyny Mogilska w Krakowie - zdjęcia, informacje i opinie na forum

Postautor: mlynek » 17 mar 2023, 14:47

Wygląda to wszystko nieźle, duże okna, wszystko ulane z betonu, tu może trochę szkoda, że nie zastosowano ceramiki albo silikatów.

Obrazek

Trzecie piętro w trakcie budowy, choć pewnie już jest więcej tam zrobione, bo zdjęcia dobrych kilka dni mają.

Obrazek

I jeszcze widok od strony al. Jana Pawła II, też widać zmiany.



Wróć do „Młyny Mogilska Kraków od Noho Investment - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości