Kolejne etapy osiedla Młyny Mogilska w Krakowie od Noho Investment

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Młyny Mogilska w Krakowie, za którą odpowiada deweloper Noho Investment. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
mlynek
Posty: 80
Rejestracja: 21 gru 2021, 12:12

Kolejne etapy osiedla Młyny Mogilska w Krakowie od Noho Investment

Postautor: mlynek » 03 cze 2022, 14:39

Orientuje się ktoś może, kiedy rusza sprzedaż kolejnego etapu inwestycji Młyny Mogilska? Ten budynek, który jest w sprzedaży teraz, to jednak robi na mnie mało atrakcyjne wrażenie, do tego rozkłady takie sobie. Kiedy ruszają z następnym etapem, ktoś się orientuje i podzieli się na forum wiedzą? A może jeszcze sami nie wiedzą, bo jest to uzależnione od tego, jak będzie szła sprzedaż mieszkań tam.


bobo
Posty: 130
Rejestracja: 26 maja 2016, 17:54

Re: Kolejne etapy osiedla Młyny Mogilska w Krakowie od Noho Investment

Postautor: bobo » 13 lis 2022, 14:59

Ja mam wrażenie, że patrząc na sytuację rynkową, to nie będą spieszyć się z odpalaniem kolejnych etapów budowy tego osiedla. Swoją drogą nieźle by było, gdyby ktoś tam pomyślał i stwierdził, że lepiej wybudować sporo tańszych mieszkań i jednak je sprzedać sprawnie, może sfinansować budowę z wpłat klientów, niż brnąć w taki projekt w bieżącej sytuacji gospodarczej, która nie wiadomo jak długo może jeszcze potrwać.

MarcinJ
Posty: 438
Rejestracja: 29 sie 2015, 19:59

Re: Kolejne etapy osiedla Młyny Mogilska w Krakowie od Noho Investment

Postautor: MarcinJ » 11 maja 2023, 9:48

Zdaje się, że chcą w miarę szybko zakończyć całe osiedle, żeby nie utrudniać życia mieszkańcom, więc pewnie sprzedaż całości, to raczej bliska perspektywa.


Master
Posty: 733
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Re: Kolejne etapy osiedla Młyny Mogilska w Krakowie od Noho Investment

Postautor: Master » 06 lis 2023, 16:58

Idzie to całkiem nieźle. Pierwszy z budynków, które zaczęli stawiać właśnie zyskuje elewację, drugi jest chyba w stanie surowym, częściowo otwartym, bo chyba właśnie wstawiają w nim okna. Trzeci budują, ten wieżowiec najbliżej Meissnera - idzie im całkiem żwawo.



Wróć do „Młyny Mogilska Kraków od Noho Investment - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości