Wizualizacje / projekt osiedla Młyny Mogilska w Krakowie od Noho Investment - opinie na forum

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Młyny Mogilska w Krakowie, za którą odpowiada deweloper Noho Investment. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
Mar G
Posty: 3154
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Wizualizacje / projekt osiedla Młyny Mogilska w Krakowie od Noho Investment - opinie na forum

Postautor: Mar G » 25 sty 2022, 7:40

jeżeli tak to ma wyglądać to z pierwotnych wizual niewiele pozostało

investmap.pl/krakow-mlyny-mogilska.i12767/wizualizacje/539135


Nowy
Posty: 1679
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Wizualizacje / projekt osiedla Młyny Mogilska w Krakowie od Noho Investment - opinie na forum

Postautor: Nowy » 01 lip 2022, 14:46

Mar G pisze:jeżeli tak to ma wyglądać to z pierwotnych wizual niewiele pozostało

Faktycznie, na pierwszy rzut oka myślałem, że to ten największy budynek młyna, ale to wielki klocek, wyglądający jak biurowiec. A może to jest biurowiec? W każdym razie nieźle przytłacza to, co znajduje się tam po sąsiedzku.

Mar G
Posty: 3154
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Wizualizacje / projekt osiedla Młyny Mogilska w Krakowie od Noho Investment - opinie na forum

Postautor: Mar G » 06 wrz 2022, 21:16

biznes.lovekrakow.pl/galeria/mlyn-wieczysta-zmieni-sie-nie-do-poznania-wizualizacje_6091.html


NeVeS
Posty: 489
Rejestracja: 09 cze 2020, 8:21

Re: Wizualizacje / projekt osiedla Młyny Mogilska w Krakowie od Noho Investment - opinie na forum

Postautor: NeVeS » 07 wrz 2022, 9:16

Podoba mi się elewacja wizualnie, przypomina mi industrialne części Nowego Jorku.

mlynek
Posty: 93
Rejestracja: 21 gru 2021, 12:12

Re: Wizualizacje / projekt osiedla Młyny Mogilska w Krakowie od Noho Investment - opinie na forum

Postautor: mlynek » 07 wrz 2022, 10:41

Mar G pisze:biznes.lovekrakow.pl/galeria/mlyn-wieczysta-zmieni-sie-nie-do-poznania-wizualizacje_6091.html

Dzięki za wrzucenie, mam wrażenie, że te wizualizacje, to co jakiś czas widzę i one przedstawiają inną zabudowę. Chyba ciągle to się chyba jeszcze rodzi, więc wcale nie mam pewności, że tak zostanie.

NeVeS pisze:Podoba mi się elewacja wizualnie, przypomina mi industrialne części Nowego Jorku.

A mnie się wydaje, że ten budynek najwyższy, to jest mocno przeskalowany w porównaniu do reszty zabudowań. Zwróć uwagę na te zabudowania młyna, które już stoją, jak po nimi sobie staniesz, to sprawiają wrażenie całkiem okazałych. Natomiast przy tym budynku, to wyglądają, jak małe klocki.

Dodatkowo trzeba pamiętać, że ten budynek, to nie będzie w rogu skrzyżowania, tylko tam jeszcze jedna działka jest, z jakimś domem / blokiem niedużym. Nie do końca wiadomo, czy tam jeszcze coś wysokiego kiedyś nie powstanie.

MarcinJ
Posty: 446
Rejestracja: 29 sie 2015, 19:59

Re: Wizualizacje / projekt osiedla Młyny Mogilska w Krakowie od Noho Investment - opinie na forum

Postautor: MarcinJ » 11 wrz 2022, 12:07

Zawsze mi się wydawało, że te budynki młynów przy Mogilskiej, to jakieś takie dosyć duże są, jak na tą okolicę... O ile widać zamysł, że te wcześniejsze budynki, to jakby rząd kamienic, to jednak ten największy, to jakoś burzy tą linię.

Obrazek
Wizualizacja: deweloper Noho Investment

Swoją drogą, to ciekawe, czy każdy ten kwadracik, to będzie jedno mieszkanie, czyli blok hotelo - kawalerek, czy jednak będą też większe mieszkania tam dostępne.

megi
Posty: 741
Rejestracja: 05 maja 2015, 16:46

Re: Wizualizacje / projekt osiedla Młyny Mogilska w Krakowie od Noho Investment - opinie na forum

Postautor: megi » 03 mar 2023, 16:31

Jakąś taką perspektywę przyjęto na tej wizualizacji, ze nie widać tego małego bloku bliżej skrzyżowania Meissnera z Jana Pawła II, a może deweloper go wykupi i faktycznie go tam nie będzie?



Wróć do „Młyny Mogilska Kraków od Noho Investment - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości