Budowa budynku B na osiedlu Młyny Mogilska w Krakowie - zdjęcia / informacje / opinie

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Młyny Mogilska w Krakowie, za którą odpowiada deweloper Noho Investment. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
mlynek
Posty: 80
Rejestracja: 21 gru 2021, 12:12

Budowa budynku B na osiedlu Młyny Mogilska w Krakowie - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: mlynek » 27 sty 2023, 12:00

Hej, ruszyła już może budowa bloku B w inwestycji Młyny Mogilska, czy jak na razie tylko budynek A jest budowany? Ktoś może ma jakieś zdjęcia i podzieli się na forum? Nie po drodze mi tam ostatnio, a chętnie bym zobaczył, jak to idzie.


Rapanui
Posty: 21
Rejestracja: 08 maja 2023, 13:31

Re: Budowa budynku B na osiedlu Młyny Mogilska w Krakowie - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: Rapanui » 08 maja 2023, 13:59

Dla budynku B aktualnie prowadzą prace ziemne, koparki coś tam wydłubały, nie widziałem jeszcze wbitych larsenów pod zabezpieczenie wykopu.

luc
Posty: 651
Rejestracja: 27 wrz 2016, 0:15

Re: Budowa budynku B na osiedlu Młyny Mogilska w Krakowie - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: luc » 03 lis 2023, 10:36

Rapanui pisze:Dla budynku B aktualnie prowadzą prace ziemne, koparki coś tam wydłubały, nie widziałem jeszcze wbitych larsenów pod zabezpieczenie wykopu.

Jakieś fotki ostatnio zrobione z tramwaju.

Obrazek

Budynek wyszedł już ponad ziemię wyraźnie.

Obrazek

To chyba pierwsze piętro teraz budują, o zakładam, że to będzie taki wysoki parter. Czy może się mylę?


luc
Posty: 651
Rejestracja: 27 wrz 2016, 0:15

Re: Budowa budynku B na osiedlu Młyny Mogilska w Krakowie - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: luc » 03 lis 2023, 10:39

Ciekawe, jak to będzie wyglądało z tymi okrągłymi filarami, ale na wizualizacjach prezentuje się to całkiem dobrze.

Obrazek

Inna sprawa, że ten budynek będzie bardzo blisko budynku, który ma już robioną elewację. Myślę, że zabierze sporo światła i widoku mieszkańcom tego pierwszego bloku.

Rapanui
Posty: 21
Rejestracja: 08 maja 2023, 13:31

Re: Budowa budynku B na osiedlu Młyny Mogilska w Krakowie - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: Rapanui » 07 lis 2023, 17:05

To chyba pierwsze piętro teraz budują, o zakładam, że to będzie taki wysoki parter. Czy może się mylę?[/quote]


Z tego co widać na rzutach, oraz patrząc na uklad pięter to jest parter i 1 piętro z przeznaczeniem na handel/usługi. Od filarów zaczyna się mieszkaniówka, czyli 2 piętro.

Rapanui
Posty: 21
Rejestracja: 08 maja 2023, 13:31

Re: Budowa budynku B na osiedlu Młyny Mogilska w Krakowie - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: Rapanui » 07 lis 2023, 20:45

Tak to wygląda od strony podwórza.

Obrazek

Rapanui
Posty: 21
Rejestracja: 08 maja 2023, 13:31

Re: Budowa budynku B na osiedlu Młyny Mogilska w Krakowie - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: Rapanui » 07 lis 2023, 20:52

Kolejne zdjęcia ( przepraszam za ekspozycje...)

Obrazek

Obrazek

mlynek
Posty: 80
Rejestracja: 21 gru 2021, 12:12

Re: Budowa budynku B na osiedlu Młyny Mogilska w Krakowie - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: mlynek » 10 lis 2023, 13:05

Rapanui pisze:Kolejne zdjęcia ( przepraszam za ekspozycje...)

No coś ty, zdjęcia świetne, dzięki za dodanie. Duży budynek, tak się zastanawiam, czy nie będzie ciemno w tych podwórkach, zwłaszcza w mieszkaniach na niższych piętrach.


homerapsody
Posty: 30
Rejestracja: 22 paź 2023, 9:19

Re: Budowa budynku B na osiedlu Młyny Mogilska w Krakowie - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: homerapsody » 12 lis 2023, 10:11

Witam, tak się zastanawiam, czy większość osób kupuje tam na wynajem/inwestycję, czy do mieszkania. Rzeczywiście rozważałam mieszkanie w tym bloku z tyłu, w jednej z odnóg i obawiam się, że będzie ciemno. W ogóle jakoś tej inwestycji nie widzę, ale może mam kiepską wyobraźnię.

luc
Posty: 651
Rejestracja: 27 wrz 2016, 0:15

Re: Budowa budynku B na osiedlu Młyny Mogilska w Krakowie - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: luc » 23 lis 2023, 0:28

homerapsody pisze:Witam, tak się zastanawiam, czy większość osób kupuje tam na wynajem/inwestycję, czy do mieszkania.

Pewnie sporo mniejszych mieszkań, to inwestycje, ciekawe czy w ogóle będą wykańczane i zamieszkane / wynajmowane. Ciekawi mnie natomiast, jak to będzie z większymi mieszkaniami, być może one są kupowane z zamiarem mieszkania w nich, bo pod wynajem są trudniejszym towarem.



Wróć do „Młyny Mogilska Kraków od Noho Investment - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości