Elewacje na budynkach osiedla Młyny Mogilska w Krakowie - zdjęcia i opinie

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Młyny Mogilska w Krakowie, za którą odpowiada deweloper Noho Investment. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
Nowy
Posty: 1679
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Elewacje na budynkach osiedla Młyny Mogilska w Krakowie - zdjęcia i opinie

Postautor: Nowy » 04 lis 2023, 10:16

Jest też już pierwszy budynek osiedla z odsłoniętym kawałkiem elewacji i muszę przyznać, że bardzo dobrze to wygląda. Ściany zewnętrzne budynku są po prostu wyłożone wąskimi płytkami w ciemnym kolorze. Moja opinia jest taka, że wyszło całkiem elegancko i wygląda na to, że to może być mocna strona tego osiedla. Ciekawe, jak będzie na kolejnych budynkach. Tu też postaram się wstawić zdjęcie, jak tylko czas pozwoli.


Nowy
Posty: 1679
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Elewacje na budynkach osiedla Młyny Mogilska w Krakowie - zdjęcia i opinie

Postautor: Nowy » 10 lis 2023, 13:08

Dobra, to tak to wygląda, a przynajmniej wyglądało kilka dni temu, kiedy ostatnio byłem w okolicy.

Obrazek

Ciekawe o co chodzi z tymi konturami okien na elewacji, ale zakładam, że to jakiś ozdobnik jest, żeby nie było tak nudno.

Nowy
Posty: 1679
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Elewacje na budynkach osiedla Młyny Mogilska w Krakowie - zdjęcia i opinie

Postautor: Nowy » 10 lis 2023, 13:14

No i wychodzi na to, że robią to takimi płyteczkami wąskimi i długimi.

Obrazek

Moim zdaniem to jednak z ładniejszych elewacji, jakie zdarzyło mi się widzieć ostatnio w Krakowie. Może trochę ciemna i mogłaby być mniej zachowawcza, ale jest spoko.


mlynek
Posty: 93
Rejestracja: 21 gru 2021, 12:12

Re: Elewacje na budynkach osiedla Młyny Mogilska w Krakowie - zdjęcia i opinie

Postautor: mlynek » 08 maja 2024, 11:47

Mam wrażenie, że jakoś długo nie mogą tego budynku odsłonić, ciekawi mnie, jak to wyjdzie finalnie i jakie będą wykończenia części wspólnych w budynkach. To chyba będzie pierwszy budynek tego dewelopera, który będzie można zobaczyć w realu.



Wróć do „Młyny Mogilska Kraków od Noho Investment - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości