Cubus Park Azotowa (Tarnów / Mościce) - opinie na forum

Przykłady ciekawych inwestycji i osiedli mieszkaniowych budowanych w innych polskich miastach (Gdańsk, Poznań, Wrocław, Szczecin, Rzeszów, Olsztyn, Gdynia itp.) i województwach. Także ważne inwestycje infrastrukturalne.
darek
Posty: 49
Rejestracja: 16 wrz 2016, 13:23

Cubus Park Azotowa (Tarnów / Mościce) - opinie na forum

Postautor: darek » 26 lut 2024, 13:58

Przeglądając inwestycje mieszkaniowe nieco dalej od Krakowa, moją uwagę zwrócił projekt Cubus Park Azotowa w Tarnowie Mościcach. Powstają tam niskie jednopiętrowe bloki. Nie wiem jak na mapie Tarnowa oceniana jest ta lokalizacja ale być może ktoś napisze na forum jakim o niej opinię. Za to zaskakują mieszkania które są tam budowane można tam mieć mieszkanie dwupokojowe o metrażu nieco ponad 27 m2. Co prawda sypialnia ma 5,79 m2, ale nawilej wizualizacji pokazali że mieści się w niej dwuosobowe łóżko, i niewiele ponadto. Za to do inwestycji przewidziano spory balkon.

Wie ktoś może jakie są tam ceny mieszkań w Tarnowie Mościcach w tej inwestycji, ciekawi mnie ile trzeba zapłacić za dwa pokoje na takim metrażu w Tarnowie.


jankomuzykanto
Posty: 150
Rejestracja: 26 lip 2023, 14:46

Re: Cubus Park Azotowa (Tarnów / Mościce) - opinie na forum

Postautor: jankomuzykanto » 27 lut 2024, 11:04

Mieszkania 35m2 są po 8200-8300 zł/m2.



Wróć do „Ciekawe inwestycje mieszkaniowe i inne w polskich miastach i województwach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości