Strona 4 z 4

Re: Rzeszów- ResTower(2x55m) / deweloper Hartbex

: 01 cze 2026, 19:59
autor: pisul
Maleństwo zafocone drona.
Pojawiły się rusztowania elewacyjne i wstawiają okna i drzwi balkonowe:



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek
fot.Okiem Gregora



Źródło screenshotów- Film:

https://www.youtube.com/watch?v=amPiXr0ATVk

Re: Rzeszów- ResTower(2x55m) / deweloper Hartbex

: 04 cze 2026, 18:08
autor: pisul
7 pięter do Wiechy ;)
Zostało jakieś 22-23 metry? Wstawionych okienek coraz więcej a spora partia złożona na dziedzińcu czeka już na swoja kolej.


Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek

Re: Rzeszów- ResTower(2x55m) / deweloper Hartbex

: 11 cze 2026, 22:17
autor: pisul
Teraz jak tylko została sama wieża to szybko budynek nabiera wysokości.
Na zdjęciach z budowy stadionu Resovii nad koroną stadionu widać że kończą kolejne pięterko ;)


Obrazek


Obrazekfot.PAP/Darek Delmanowicz
źródło: https://nowiny24.pl/nowoczesny-stadion- ... 2-29080783



Absurdalne zbliżenia...


Obrazek



Obrazek