Futuro Rzeszów / deweloper Bryksy (al. Batalionów Chłopskich) - opinie na forum
: 09 lut 2026, 10:52
autor: KlientS
Mam wrażenie, że teraz deweloper Bryksy, to lepiej buduje w Rzeszowie, niż na swoim macierzystym rynku, tj. w Krakowie. Ruszyli tam z inwestycją Futuro Rzeszów, przy al. Batalionów Chłopskich. Mieszkania od 35 m2 - 101 m2. Ma tam być jakaś strefa wspólna na 102-merach Futuroom, a tam kino, jakiś kącik dla malucha, miejsce do ćwiczenia jogi i ćwiczeń oraz duży wspólny stół. Fajny taki klub osiedlowy w nowym bloku - w Krakowie o czymś takim ten deweloper pomyślał?
Re: Futuro Rzeszów / deweloper Bryksy (al. Batalionów Chłopskich) - opinie na forum
: 09 lut 2026, 10:55
autor: KlientS
Do tego mają montować system smarthome, zapewnić mieszkańcom automat paczkowy - ciekawe czy to jakiś wspólnotowy będzie, czy we współpracy z jakimś operatorem. Podwójna ładowarka elektryczna dla samochodów. Generalnie, to całkiem fajne benefity, sama architektura też niczego sobie. Układy mieszkań też miewają całkiem sensowne, np. 5-pokojowe na 100 m2, na pierwszym piętro już za 966 240 zł, tj. 9 600 zł/m2.
Re: Futuro Rzeszów / deweloper Bryksy (al. Batalionów Chłopskich) - opinie na forum
: 07 mar 2026, 23:15
autor: pisul
Re: Futuro Rzeszów / deweloper Bryksy (al. Batalionów Chłopskich) - opinie na forum
: 07 mar 2026, 23:16
autor: pisul
Re: Futuro Rzeszów / deweloper Bryksy (al. Batalionów Chłopskich) - opinie na forum
: 07 mar 2026, 23:17
autor: pisul
Re: Futuro Rzeszów / deweloper Bryksy (al. Batalionów Chłopskich) - opinie na forum
: 25 kwie 2026, 19:34
autor: pisul
... kopią i wywożą ziemię pod parkingi podziemne.
Kawał dziury już wykopali:


Re: Futuro Rzeszów / deweloper Bryksy (al. Batalionów Chłopskich) - opinie na forum
: 09 maja 2026, 9:27
autor: pisul
Chyba całość ziemi wywieziona, pojawiła się palownica:

Re: Futuro Rzeszów / deweloper Bryksy (al. Batalionów Chłopskich) - opinie na forum
: 23 maja 2026, 14:37
autor: pisul