Roberts5 pisze:Będą dwa bloki mieszkalne z przedszkolem na dole. Kolejne 7 pietrowe klocki.
Ale ktoś zgodził się na ZPI / propozycje dewelopera odnośnie zmiany przeznaczenia działki z usługowej na mieszkaniową?
Roberts5 pisze:Będą dwa bloki mieszkalne z przedszkolem na dole. Kolejne 7 pietrowe klocki.
Drewniana pisze:Nalezy pamiętac o planowanym przedszkolu o ktorym mowa w zpi. Przedszkole na 80m2 od strony dziedzińca!!!! Pogłos i hałas na całe osiedle gwarantowany.
BMX pisze:Drewniana pisze:Nalezy pamiętac o planowanym przedszkolu o ktorym mowa w zpi. Przedszkole na 80m2 od strony dziedzińca!!!! Pogłos i hałas na całe osiedle gwarantowany.
Ale chodzi o 80 metrów kwadratowych ogródka przy lokalu usługowym? Jeśli tak, to na pewno będzie słychać dzieciaki, ale pewnie też nie cały czas, bo nie ciągle dzieci siedzą na powietrzu. W weekendy też przedszkole jest zamknięte, ja bym raczej tego nie demonizował.
Wróć do „Mierzeja Wiślana Kraków od dewelopera Instal Kraków - forum mieszkańców osiedla”
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości