Ceny nowych mieszkań w Krakowie na osiedlu Mierzeja Wiślana (Instal Kraków)

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Mierzeja Wiślana za którą odpowiada deweloper Instal Kraków. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
Zmigol
Posty: 4
Rejestracja: 11 lis 2023, 15:26

Re: Ceny nowych mieszkań w Krakowie na osiedlu Mierzeja Wiślana (Instal Kraków)

Postautor: Zmigol » 15 lut 2024, 14:50

Mocno zastanawiałem się nad zakupem mieszkania w tej inwestycji. Po przeliczeniu kosztów wyszłoby mnie to dobrze ponad milion złotych...szaleństwo... Udało mi się kupić okazyjnie działkę budowlaną i prawdopodobnie postawimy na budowę domu...
Powodzenia wszystkim, ale jednak marże deweloperów są kosmiczne, dla mnie to złodziejstwo.... :(


Rafik33.op
Posty: 2
Rejestracja: 25 lut 2024, 9:32

Re: Ceny nowych mieszkań w Krakowie na osiedlu Mierzeja Wiślana (Instal Kraków)

Postautor: Rafik33.op » 25 lut 2024, 9:35

Cześć. Macie moze jakies przecieki o ile wyższe będą ceny mieszkań w budynku 6C? Zakladam ze bedą wyzsze chociażby ze względu na widoki - balkony wyzszych pięter nie sa z jednej strony przysłonięte żadnym innym blokiem...

Miro22
Posty: 2
Rejestracja: 31 sty 2024, 18:06

Re: Ceny nowych mieszkań w Krakowie na osiedlu Mierzeja Wiślana (Instal Kraków)

Postautor: Miro22 » 17 mar 2024, 10:42

Rafik33.op pisze:Cześć. Macie moze jakies przecieki o ile wyższe będą ceny mieszkań w budynku 6C? Zakladam ze bedą wyzsze chociażby ze względu na widoki - balkony wyzszych pięter nie sa z jednej strony przysłonięte żadnym innym blokiem...


Ma być lekka korekta cenowa... - info z biura.
Szczerze mówiąc płacąc bańkę i dokladajac kolejne 100 tys nie zrobi to pewnie różnicy a część bedzie wolala doplacic i jednak miec widok i przestrzen po wyjsciu na balkon - z tym coraz ciezej w krk a w tym bloku bedzie ta przyjemnosc.
Btw czy te mieszkania mozna ogladac jakos wczesniej niz po zakupie?


fjrc
Posty: 131
Rejestracja: 24 sty 2024, 22:38

Re: Ceny nowych mieszkań w Krakowie na osiedlu Mierzeja Wiślana (Instal Kraków)

Postautor: fjrc » 17 mar 2024, 20:44

Jakie są aktualnie ceny w inwestycji? Jak z miejscami parkingowymi, dalej są wliczone w cenę mieszkania?

plaszak
Posty: 369
Rejestracja: 01 gru 2019, 1:49

Re: Ceny nowych mieszkań w Krakowie na osiedlu Mierzeja Wiślana (Instal Kraków)

Postautor: plaszak » 18 mar 2024, 11:36

Chyba przy większości mieszkań jest symbol "oferta specjalna", też mnie ciekawi, co kryje się pod tym hasłem.

DelightfulMuffin
Posty: 1
Rejestracja: 08 kwie 2024, 16:31

Re: Ceny nowych mieszkań w Krakowie na osiedlu Mierzeja Wiślana (Instal Kraków)

Postautor: DelightfulMuffin » 08 kwie 2024, 16:52

plaszak pisze:Chyba przy większości mieszkań jest symbol "oferta specjalna", też mnie ciekawi, co kryje się pod tym hasłem.


Oferta specjalna oznacza 3% zniżki na cene mieszkania, ponoć promocja obowiązuje do końca kwietnia. Kwota dodatkowego miejsca postojowego to 50k, cena garażu 80k.

Mocno zastanawiam się nad ich ofertą bo Bagry wydają się fajną lokalizacją, jednak kupować nowe mieszkanie za tyle kasy tylko po to żeby prawie wszystkie ściany trzeba było przestawiać nie daje mi spokoju a z drugiej strony na co mi mieszkanie 67m2 jak sam korytarz ma 15m2. Byliśmy w jednym z oddanych budynktów żeby zobaczyć jak wyglądają części wspólne a także garaż i miejsca na rowery i niektóre miejsca postojowe całe były obłożone workami z gruzem bo pewnie nowi właściciele też musieli cały plan mieszkania zmieniać... no paranoja kto to projektował?

plaszak
Posty: 369
Rejestracja: 01 gru 2019, 1:49

Re: Ceny nowych mieszkań w Krakowie na osiedlu Mierzeja Wiślana (Instal Kraków)

Postautor: plaszak » 08 kwie 2024, 21:14

DelightfulMuffin pisze:Mocno zastanawiam się nad ich ofertą bo Bagry wydają się fajną lokalizacją, jednak kupować nowe mieszkanie za tyle kasy tylko po to żeby prawie wszystkie ściany trzeba było przestawiać nie daje mi spokoju a z drugiej strony na co mi mieszkanie 67m2 jak sam korytarz ma 15m2. Byliśmy w jednym z oddanych budynktów żeby zobaczyć jak wyglądają części wspólne a także garaż i miejsca na rowery i niektóre miejsca postojowe całe były obłożone workami z gruzem bo pewnie nowi właściciele też musieli cały plan mieszkania zmieniać... no paranoja kto to projektował?

Nie da się przeprojektować takiego mieszkania i w ramach zmian lokatorskich dogadać z deweloperem?

jankomuzykanto
Posty: 150
Rejestracja: 26 lip 2023, 14:46

Re: Ceny nowych mieszkań w Krakowie na osiedlu Mierzeja Wiślana (Instal Kraków)

Postautor: jankomuzykanto » 08 kwie 2024, 21:32

DelightfulMuffin pisze:niektóre miejsca postojowe całe były obłożone workami z gruzem bo pewnie nowi właściciele też musieli cały plan mieszkania zmieniać... no paranoja kto to projektował?


Dużo ludzi w mieszkaniach o konfiguracji 2 pokoje + osobna kuchnia otwierało tą kuchnię na salon. Stąd gruz.


Mercy
Posty: 45
Rejestracja: 16 paź 2023, 13:25

Re: Ceny nowych mieszkań w Krakowie na osiedlu Mierzeja Wiślana (Instal Kraków)

Postautor: Mercy » 14 kwie 2024, 19:24

Hej, ktoś wie jak teraz kształtuje się ceny mieszkań do 50m?

Milka34
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2024, 21:57

Re: Ceny nowych mieszkań w Krakowie na osiedlu Mierzeja Wiślana (Instal Kraków)

Postautor: Milka34 » 19 kwie 2024, 21:59

Ja podpytam o te większe?
Jakie są aktualnie ceny konkretnych mieszkań w budynku B i C?
Czy rabat do 60 tysięcy dotyczy obu budynków?



Wróć do „Mierzeja Wiślana Kraków od dewelopera Instal Kraków - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości