Wizualkizacje bloków i osiedla / wygląd bloków na osiedlu Mierzeja Wislana od Instal Kraków

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Mierzeja Wiślana za którą odpowiada deweloper Instal Kraków. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
plaszak
Posty: 370
Rejestracja: 01 gru 2019, 1:49

Wizualkizacje bloków i osiedla / wygląd bloków na osiedlu Mierzeja Wislana od Instal Kraków

Postautor: plaszak » 09 kwie 2022, 11:58

A tu jeszcze wizualizacja, tak mają te bloki wyglądać.

Obrazek
Wizualizacja: deweloper Instal Kraków

Co myślicie? Bo jak na Instal, to wygląda to całkiem nieźle, choć bez żadnych cudów oczywiście.


plaszak
Posty: 370
Rejestracja: 01 gru 2019, 1:49

Re: Mieszkania Bagrowa / Mierzeja Wislana od Instal Kraków - 11 budynków mieszkalnych - opinie i forum

Postautor: plaszak » 09 kwie 2022, 12:00

No i trochę szkoda, że poszczególne części balkonów są oddzielone od siebie jakimiś ściankami z plexi czy podobnego materiału, a nie ma tam normalnych ścianek. Ja wiem, że koszty, ale jednak można by się było trochę postarać za te pieniądze.

pilsner
Posty: 20
Rejestracja: 21 sie 2018, 10:21

Re: Wizualkizacje bloków i osiedla / wygląd bloków na osiedlu Mierzeja Wislana od Instal Kraków

Postautor: pilsner » 09 kwie 2022, 13:37

A wszechobecny smrod z garbarni i oczyszczalni, ktory w lecie nie pozwala otworzyc okien w gratisie ;)


plaszak
Posty: 370
Rejestracja: 01 gru 2019, 1:49

Re: Wizualkizacje bloków i osiedla / wygląd bloków na osiedlu Mierzeja Wislana od Instal Kraków

Postautor: plaszak » 01 wrz 2022, 10:54

pilsner pisze:A wszechobecny smrod z garbarni i oczyszczalni, ktory w lecie nie pozwala otworzyc okien w gratisie ;)

No właśnie z tym smrodem, to nie wiem jak jest to końca, mnie się jednak rzadko zdarza to czuć, ale nie wiem, może mam przytępiony węch, albo nie mogę trafić na odpowiedni moment. I to też w rejonie tego osiedla.

A co do wizualizacji, to co to jest nad górnymi daszkami od balkonów, jakaś fotowoltaika, panele go ogrzewania wody? Ktoś się może orientuje, co tam zostało zamontowane?

voyager
Posty: 118
Rejestracja: 11 mar 2016, 11:13

Re: Wizualkizacje bloków i osiedla / wygląd bloków na osiedlu Mierzeja Wislana od Instal Kraków

Postautor: voyager » 24 lut 2023, 10:25

I tu też na balkonach jakieś przegródki z poliwęglanu, czyli takie parawaniki... A budowanie normalnych ścianek na balkonach, to nie jest jakieś specjalne wymaganie. W starych blokach, pomiędzy balkonami na jednej płycie były budowane normalne ściany i to dawało całkiem dobre poczucie prywatności. Przecież to nie jest jakiś nie wiadomo jaki koszt, ale widać wszyscy starają się budować substandardowo... Zresztą to Instal Kraków, więc nie powinno bardzo dziwić.

jankomuzykanto
Posty: 151
Rejestracja: 26 lip 2023, 14:46

Re: Wizualkizacje bloków i osiedla / wygląd bloków na osiedlu Mierzeja Wislana od Instal Kraków

Postautor: jankomuzykanto » 06 lis 2023, 15:49

Na stronie pojawiła się wizualizacja bloków z III etapu.
Obrazek

Mercy
Posty: 45
Rejestracja: 16 paź 2023, 13:25

Re: Wizualkizacje bloków i osiedla / wygląd bloków na osiedlu Mierzeja Wislana od Instal Kraków

Postautor: Mercy » 10 lis 2023, 8:02

w przyszłym tygodniu ma byc oferta, ceny przy mieszkaniu 39m, od 14-17/m2 w zaleznosci im wyzej tym drozej, MP w cenie. Jest srogo, kolejka ponoń ogromna :)

jankomuzykanto
Posty: 151
Rejestracja: 26 lip 2023, 14:46

Re: Wizualkizacje bloków i osiedla / wygląd bloków na osiedlu Mierzeja Wislana od Instal Kraków

Postautor: jankomuzykanto » 10 lis 2023, 8:46

Mercy pisze:w przyszłym tygodniu ma byc oferta, ceny przy mieszkaniu 39m, od 14-17/m2 w zaleznosci im wyzej tym drozej, MP w cenie. Jest srogo, kolejka ponoń ogromna :)


Patrząc na ceny proinsu po drugiej stronie to żadne zaskoczenie :) powiedziałbym wręcz, że przy dwupokojowym 39m2 te 14/m2 to nawet wygląda atrakcyjnie :roll:


Marian Niewolski
Posty: 7
Rejestracja: 08 cze 2023, 19:40

Re: Wizualkizacje bloków i osiedla / wygląd bloków na osiedlu Mierzeja Wislana od Instal Kraków

Postautor: Marian Niewolski » 11 lis 2023, 10:19

A czy ktoś orientuję się czy w tej inwestycji dostępne są do dokupienia komórki lokatorskie? Z tego co widzę, to Instal podając cene mieszkania uwzględnia również w niej miejsce postojowe, ale nie widzę informacji o komórkach lokatorskich.

jankomuzykanto
Posty: 151
Rejestracja: 26 lip 2023, 14:46

Re: Wizualkizacje bloków i osiedla / wygląd bloków na osiedlu Mierzeja Wislana od Instal Kraków

Postautor: jankomuzykanto » 11 lis 2023, 12:14

Marian Niewolski pisze:A czy ktoś orientuję się czy w tej inwestycji dostępne są do dokupienia komórki lokatorskie? Z tego co widzę, to Instal podając cene mieszkania uwzględnia również w niej miejsce postojowe, ale nie widzę informacji o komórkach lokatorskich.


W II etapie jak interesowałem się zakupem to były dodatkowo płatne i było ich bardzo mało (coś ok. 25 na dwa bloki czyli 138 mieszkań). Ceny komórek były wtedy w okolicy 6000/m2, metraże były różne, a największe miały coś ok. 4m2.



Wróć do „Mierzeja Wiślana Kraków od dewelopera Instal Kraków - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości