Ceny nowych mieszkań w Krakowie na osiedlu Mierzeja Wiślana (Instal Kraków)

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Mierzeja Wiślana za którą odpowiada deweloper Instal Kraków. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
nutty_10
Posty: 54
Rejestracja: 31 gru 2019, 15:16

Ceny nowych mieszkań w Krakowie na osiedlu Mierzeja Wiślana (Instal Kraków)

Postautor: nutty_10 » 06 kwie 2022, 21:59

Developer wysyła ofertę dla ludzi co się na email zapisali.

Ceny od 11.5k za 40m


wypusiany
Posty: 26
Rejestracja: 21 kwie 2021, 19:58

Re: Ceny nowych mieszkań w Krakowie na osiedlu Mierzeja Wiślana (Instal Kraków)

Postautor: wypusiany » 08 kwie 2022, 17:25

A co myślicie o przedstawionych przez dewelopera cenach mieszkań? Są adekwatne do jakości/lokalizacji według Was? Widzicie jakieś lepsze alternatywy w okolicy/bliżej Zabłocia :?:

nutty_10
Posty: 54
Rejestracja: 31 gru 2019, 15:16

Re: Ceny nowych mieszkań w Krakowie na osiedlu Mierzeja Wiślana (Instal Kraków)

Postautor: nutty_10 » 08 kwie 2022, 21:38

wypusiany pisze:A co myślicie o przedstawionych przez dewelopera cenach mieszkań? Są adekwatne do jakości/lokalizacji według Was? Widzicie jakieś lepsze alternatywy w okolicy/bliżej Zabłocia :?:

Wg mnie cena mega wysoka. Za cenę deweloperskiego można złapać wykończone w sąsiednim Bagry Park, gdzie przestrzeni miedzy blokami i ogólne ułożenie jest dużo lepsze.


WiktorR
Posty: 191
Rejestracja: 12 lis 2019, 18:30

Re: Ceny nowych mieszkań w Krakowie na osiedlu Mierzeja Wiślana (Instal Kraków)

Postautor: WiktorR » 09 kwie 2022, 18:04

nutty_10 pisze:
wypusiany pisze:A co myślicie o przedstawionych przez dewelopera cenach mieszkań? Są adekwatne do jakości/lokalizacji według Was? Widzicie jakieś lepsze alternatywy w okolicy/bliżej Zabłocia :?:

Wg mnie cena mega wysoka. Za cenę deweloperskiego można złapać wykończone w sąsiednim Bagry Park, gdzie przestrzeni miedzy blokami i ogólne ułożenie jest dużo lepsze.

Ja w ciagu 3 lat widziałem 4 mieszkania na sprzedaż w Bagry Park z czego z jednej sprzedaży właściciel się wycofał ;)

projekty1
Posty: 154
Rejestracja: 12 maja 2021, 8:34

Re: Ceny nowych mieszkań w Krakowie na osiedlu Mierzeja Wiślana (Instal Kraków)

Postautor: projekty1 » 11 kwie 2022, 8:57

WiktorR pisze:
nutty_10 pisze:
wypusiany pisze:A co myślicie o przedstawionych przez dewelopera cenach mieszkań? Są adekwatne do jakości/lokalizacji według Was? Widzicie jakieś lepsze alternatywy w okolicy/bliżej Zabłocia :?:

Wg mnie cena mega wysoka. Za cenę deweloperskiego można złapać wykończone w sąsiednim Bagry Park, gdzie przestrzeni miedzy blokami i ogólne ułożenie jest dużo lepsze.

Ja w ciagu 3 lat widziałem 4 mieszkania na sprzedaż w Bagry Park z czego z jednej sprzedaży właściciel się wycofał ;)

@WiktorR nie wiem jakiego metrażu szukasz, ale bliżej Zabłocia budują m.in:
- Lokum Deweloper przy ul. Klimeckiego Lokum Salsa lokum-deweloper.pl/oferta/lokum-salsa/#cennik
- Activ na ul. Wodnej activ-investment.eu/mieszkania/staw_plaszowski-44
- Bryksy Saska Blu bryksy.pl/inwestycja/saska-blu-etap-iii/mieszkania
- Proins ul. Przewóz 6 proins.pl/inwestycje/ul_przewoz_6_41.html

Wymienione przeze mnie inwestycje są na granicy Płaszowa i Zabłocia.

Takie typowe Zabłocie to już ma ceny w kosmos.
- Convector Development ul. Kiełkowskiego Lofthouse Zabłocie lofthaus-zablocie.pl/mieszkania#mix
- Casa Feliz ul. Kiełkowskiego cfzablocie.pl/mieszkania

Niestety Instal dostosował ceny do rynku i rejonu w jakim buduje, który po zagospodarowaniu Bagrów stał się wyjątkowo atrakcyjny dla potencjalnych nabywców i deweloperów. Płaszów zaczyna powoli cenowo aspirować do administracyjnego Zabłocia.

WiktorR
Posty: 191
Rejestracja: 12 lis 2019, 18:30

Re: Ceny nowych mieszkań w Krakowie na osiedlu Mierzeja Wiślana (Instal Kraków)

Postautor: WiktorR » 11 kwie 2022, 14:10

projekty1 pisze:
WiktorR pisze:
nutty_10 pisze:Wg mnie cena mega wysoka. Za cenę deweloperskiego można złapać wykończone w sąsiednim Bagry Park, gdzie przestrzeni miedzy blokami i ogólne ułożenie jest dużo lepsze.

Ja w ciagu 3 lat widziałem 4 mieszkania na sprzedaż w Bagry Park z czego z jednej sprzedaży właściciel się wycofał ;)

@WiktorR nie wiem jakiego metrażu szukasz, ale bliżej Zabłocia budują m.in:

- Lokum Deweloper przy ul. Klimeckiego Lokum Salsa lokum-deweloper.pl/oferta/lokum-salsa/#cennik
- Activ na ul. Wodnej activ-investment.eu/mieszkania/staw_plaszowski-44
- Bryksy Saska Blu bryksy.pl/inwestycja/saska-blu-etap-iii/mieszkania
- Proins ul. Przewóz 6 proins.pl/inwestycje/ul_przewoz_6_41.html

Wymienione przeze mnie inwestycje są na granicy Płaszowa i Zabłocia.

Takie typowe Zabłocie to już ma ceny w kosmos.
- Convector Development ul. Kiełkowskiego Lofthouse Zabłocie lofthaus-zablocie.pl/mieszkania#mix
- Casa Feliz ul. Kiełkowskiego cfzablocie.pl/mieszkania

Niestety Instal dostosował ceny do rynku i rejonu w jakim buduje, który po zagospodarowaniu Bagrów stał się wyjątkowo atrakcyjny dla potencjalnych nabywców i deweloperów. Płaszów zaczyna powoli cenowo aspirować do administracyjnego Zabłocia.

Ja znam te inwestycje chodzi o to, że kolega mówił konkretnie o Bagry Park od ATALU a tam uświadczyć mieszkanie na sprzedaż to jest sztuka.

BMX
Posty: 180
Rejestracja: 09 paź 2020, 23:25

Re: Ceny nowych mieszkań w Krakowie na osiedlu Mierzeja Wiślana (Instal Kraków)

Postautor: BMX » 14 wrz 2022, 14:58

nutty_10 pisze:Developer wysyła ofertę dla ludzi co się na email zapisali.

Ceny od 11.5k za 40m

Czyli tyle jest za mniejsze mieszkania? W przypadku większych jest coś taniej, czy ceny podobne? Zresztą dużo większych mieszkań, to tam nie ma, bo największe, to 3-pokojowe w okolicach 50 m2. Szkoda, że sprzedane mieszkania chyba znikają ze strony, bo są tylko wolne i rezerwacje, więc sprzedaż chyba jakoś idzie.

plaszak
Posty: 370
Rejestracja: 01 gru 2019, 1:49

Re: Ceny nowych mieszkań w Krakowie na osiedlu Mierzeja Wiślana (Instal Kraków)

Postautor: plaszak » 07 mar 2023, 14:13

A jest szansa na jakieś rozsądniejsze negocjacje z deweloperem? Ktoś się pomoże podzieli doświadczeniem, jak to realnie wygląda?


pukislu
Posty: 2
Rejestracja: 28 mar 2023, 14:45

Re: Ceny nowych mieszkań w Krakowie na osiedlu Mierzeja Wiślana (Instal Kraków)

Postautor: pukislu » 28 mar 2023, 14:52

plaszak pisze:A jest szansa na jakieś rozsądniejsze negocjacje z deweloperem? Ktoś się pomoże podzieli doświadczeniem, jak to realnie wygląda?

Chyba bez szans na negocjacje (ewentualnie mieszkania, które się nie sprzedają czyli głownie parter).

Z innej beczki, czy ktoś kto rezerwował już mieszkanie też ma taki problem z uzyskaniem rzeczowych informacji na temat inwestycji od przedstawicieli? Od tygodni nie mogę się doprosić informacji na temat zagospodarowania terenu, gdzie ma być plac zabaw, gdzie inne elementy infrastruktury. Standard wykończenia czy rzut (rysunek techniczny) mieszkania razem z dokładnymi wymiarami to dla przedstawicieli chyba czarna magia czy tylko ja tak źle trafiłem?

Potem nagle się odezwą ze za tydzień trzeba umowę podpisywać i nie będzie nawet czasu na zapoznanie sie z dokumentami, aż się odechciewa w to brnąć...

Tuzinek
Posty: 103
Rejestracja: 10 cze 2023, 23:55

Ceny nowych mieszkań w inwestycji Mierzeja Wiślana od Instal Kraków

Postautor: Tuzinek » 19 cze 2023, 1:04

Jak kształtują się ceny w tej inwestycji?



Wróć do „Mierzeja Wiślana Kraków od dewelopera Instal Kraków - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości