Czy miejsce w którym powstaje osiedle Mierzeja Wiślana w Krakowie to teren zalewowy

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Mierzeja Wiślana za którą odpowiada deweloper Instal Kraków. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
wypusiany
Posty: 26
Rejestracja: 21 kwie 2021, 19:58

Czy miejsce w którym powstaje osiedle Mierzeja Wiślana w Krakowie to teren zalewowy

Postautor: wypusiany » 12 kwie 2022, 13:17

Czy to jest teren zalewowy? Myslicie ze moze byc z tym problem? Wg mnie cena nie jest zla


plaszak
Posty: 370
Rejestracja: 01 gru 2019, 1:49

Re: Czy miejsce w którym powstaje osiedle Mierzeja Wiślana w Krakowie to teren zalewowy

Postautor: plaszak » 12 kwie 2022, 15:00

wypusiany pisze:Czy to jest teren zalewowy? Myslicie ze moze byc z tym problem? Wg mnie cena nie jest zla

Obrazek

Może ta mapka odpowie na jakieś pytanie? W którym miejscu dokładnie na niej powstaje to osiedle. Mapa jest z BIP krakowskiego:
bip.krakow.pl/zalaczniki/dokumenty/n/318286/karta

Dzdzdz
Posty: 2
Rejestracja: 28 lut 2022, 9:45

Re: Czy miejsce w którym powstaje osiedle Mierzeja Wiślana w Krakowie to teren zalewowy

Postautor: Dzdzdz » 21 kwie 2022, 9:57

Kilka lat temu w sąsiednich budynkach było po kostki wody, więc sama mam obawy czy nie będzie zalewać garażów. To było jakieś 7-8 lat temu, zanim jeszcze zaczęli budować Bagry Park obok.


plaszak
Posty: 370
Rejestracja: 01 gru 2019, 1:49

Re: Czy miejsce w którym powstaje osiedle Mierzeja Wiślana w Krakowie to teren zalewowy

Postautor: plaszak » 07 wrz 2022, 11:01

Dzdzdz pisze:Kilka lat temu w sąsiednich budynkach było po kostki wody, więc sama mam obawy czy nie będzie zalewać garażów. To było jakieś 7-8 lat temu, zanim jeszcze zaczęli budować Bagry Park obok.

A co tam było wtedy problemem, to że jest to teren bezodpływowy, coś wylało, jakaś rzeczka albo potok? Czy po prostu były intensywne opady i przez to kanalizacja opadowa sobie nie radziła z odprowadzaniem wody?



Wróć do „Mierzeja Wiślana Kraków od dewelopera Instal Kraków - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość