Budowa osiedla Mierzeja Wiślana od Instal Kraków - zdjęcia / informacje / opinie

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Mierzeja Wiślana za którą odpowiada deweloper Instal Kraków. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
Nowy
Posty: 1679
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Budowa osiedla Mierzeja Wiślana od Instal Kraków - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: Nowy » 19 lip 2022, 21:52

Byłem jakiś czas temu w okolicy i oczywiście zrobiłem kilka zdjęć, na których widać, jak powstaje osiedle Mierzeja Wiślana w Krakowie blisko Bagrów.

Obrazek

Dwa budynki już stoją, a pierwszy z nich ma już gotową elewację, przynajmniej z jednej strony, choć zdjęcia mają dobrych kilka - kilkanaście dni, więc pewnie stan prac posunął się do przodu.

Obrazek

Tak się to prezentuje bardziej z bliska, architektura raczej nie jest najwyższych lotów - takie standardowe 4-piętrowe bloki, jakich wiele w Krakowie sto


Nowy
Posty: 1679
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Budowa osiedla Mierzeja Wiślana od Instal Kraków - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: Nowy » 19 lip 2022, 21:57

Te balkony są całkiem nieduże, tak mi się wydaje przynajmniej z dołu, raczej wąskie, to niektórych mieszkań chyba niewielkie.

Obrazek

Partery jakieś inne, czyżby lokale usługowe, czy jednak mieszkania? Usługi na pewno by się tam przydały.

Obrazek

Szkoda, że nikt się tam nie postarał o jakąś lepszą architekturę, przy Bagry Parku od Atalu, to wygląda to raczej biednie, bo niczym tu już chyba nie zaskoczą.

naiLo
Posty: 15
Rejestracja: 16 lip 2021, 15:31

Re: Budowa osiedla Mierzeja Wiślana od Instal Kraków - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: naiLo » 20 lip 2022, 11:02

Na parterze są mieszkania.
Architektonicznie faktycznie biednie wygląda jak blok komunalny przy pętli Mały Płaszów.
Strasznie zmarnowali potencjał miejsca.


plaszak
Posty: 372
Rejestracja: 01 gru 2019, 1:49

Re: Budowa osiedla Mierzeja Wiślana od Instal Kraków - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: plaszak » 05 sty 2023, 11:44

naiLo pisze:Strasznie zmarnowali potencjał miejsca.

Zdecydowanie, miejsce mogło być znacznie lepiej wykorzystane, ale po tym deweloperze, to jakoś dużo się nie spodziewałem, patrzą na to, bo postawił na Przewozie (te szare bloki z kolorowymi akcentami).



Wróć do „Mierzeja Wiślana Kraków od dewelopera Instal Kraków - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości