Mała architektura / zagospodarowanie terenu pomiędzy blokami osiedla Mierzeja Wiślana w Krakowie

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Mierzeja Wiślana za którą odpowiada deweloper Instal Kraków. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
luc
Posty: 671
Rejestracja: 27 wrz 2016, 0:15

Mała architektura / zagospodarowanie terenu pomiędzy blokami osiedla Mierzeja Wiślana w Krakowie

Postautor: luc » 18 sty 2024, 13:36

Co myślicie o zagospodarowaniu osiedla i małej architekturze na niej?

Obrazek

Tu jakieś skrzynie z ziemią, czy to będzie coś na kształt ogrodu społecznego, gdzie każdy chętny będzie sobie mógł posadzić jakieś warzywo?


luc
Posty: 671
Rejestracja: 27 wrz 2016, 0:15

Re: Mała architektura / zagospodarowanie terenu pomiędzy blokami osiedla Mierzeja Wiślana w Krakowie

Postautor: luc » 18 sty 2024, 13:42

Jest też plac zabaw, jak byłem jeszcze był ogrodzony, ale to już pewnie niedługo.

Obrazek

To czego mi brakuje tam chyba najbardziej, to wyższa zieleń, czyli drzewa. Ale zakładam, że pod trawnikami jest garaż podziemny i sadzenie nad nim drzew nie bardzo wchodzi w grę.

jankomuzykanto
Posty: 152
Rejestracja: 26 lip 2023, 14:46

Re: Mała architektura / zagospodarowanie terenu pomiędzy blokami osiedla Mierzeja Wiślana w Krakowie

Postautor: jankomuzykanto » 18 sty 2024, 16:30

Temat tych skrzyń był już poruszany, to są właśnie te ogródki sąsiedzkie.

Pod blokami są garaże podziemne.


Edi82
Posty: 6
Rejestracja: 17 sty 2024, 20:46

Re: Mała architektura / zagospodarowanie terenu pomiędzy blokami osiedla Mierzeja Wiślana w Krakowie

Postautor: Edi82 » 18 sty 2024, 20:45

luc pisze:Jest też plac zabaw, jak byłem jeszcze był ogrodzony, ale to już pewnie niedługo.

Obrazek

To czego mi brakuje tam chyba najbardziej, to wyższa zieleń, czyli drzewa. Ale zakładam, że pod trawnikami jest garaż podziemny i sadzenie nad nim drzew nie bardzo wchodzi w grę.


Dokładnie drzew brakuje i to bardzo... :(



Wróć do „Mierzeja Wiślana Kraków od dewelopera Instal Kraków - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość