Patrycjamieszkaniec pisze:Zdjęcia robione około 2 tyg temu.
Budują już kolejny etap osiedla Strefa Cegielnia? Jak to wygląda obecnie? Wrzucisz jakieś zdjęcia, jak możesz?
Patrycjamieszkaniec pisze:Zdjęcia robione około 2 tyg temu.
Mercy pisze:3 etap ma już stolarkę zaczynają ocieplać. Zdjęcia są na stronie atalu.
W drodze 4 etap, w końcu z usługami.
Moski93 pisze:Przestroga dla kupujących - tak Atal zaprojektował odwodnienia w garażu, że cały garaż/komórki mamy zalane![]()
![]()
![]()
Wróć do „Strefa Cegielnia Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla”
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość