Budowa osiedla Strefa Cegielnia w Krakowie / zdjęcia / informacje i opinie (deweloper Atal)

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Strefa Cegielnia w Krakowie, za którą odpowiada deweloper Atal. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
cegielka
Posty: 44
Rejestracja: 22 sie 2022, 13:23

Re: Budowa osiedla Strefa Cegielnia w Krakowie / zdjęcia / informacje i opinie (deweloper Atal)

Postautor: cegielka » 06 lut 2024, 13:41

A skoro budowa dwóch pierwszych bloków dobiegła końca, to na kiedy planowane jest rozpoczęcie odbiorów mieszkań w nich od dewelopera? Ciekawi nie, jak będą tam wyglądały części wspólne, jaka będzie jakoś oddawanych mieszkań itp.


Thiasos
Posty: 7
Rejestracja: 26 lis 2023, 18:14

Re: Budowa osiedla Strefa Cegielnia w Krakowie / zdjęcia / informacje i opinie (deweloper Atal)

Postautor: Thiasos » 06 lut 2024, 21:56

cegielka pisze:A skoro budowa dwóch pierwszych bloków dobiegła końca, to na kiedy planowane jest rozpoczęcie odbiorów mieszkań w nich od dewelopera? Ciekawi nie, jak będą tam wyglądały części wspólne, jaka będzie jakoś oddawanych mieszkań itp.


Niebawem będę mógł udzielić więcej info. Może uda mi się wcześniej wejść do mieszkania
Z zew blok prezentuje się super. Resztę wnętrza widziałem tylko na zdjęciach.

cegielka
Posty: 44
Rejestracja: 22 sie 2022, 13:23

Re: Budowa osiedla Strefa Cegielnia w Krakowie / zdjęcia / informacje i opinie (deweloper Atal)

Postautor: cegielka » 06 lut 2024, 22:09

To ja chętnie bym podejrzał, jak to wygląda. Ciekawi mnie też, jak będzie się widok z okien prezentował.


Andrii
Posty: 9
Rejestracja: 01 sty 2024, 14:51

Re: Budowa osiedla Strefa Cegielnia w Krakowie / zdjęcia / informacje i opinie (deweloper Atal)

Postautor: Andrii » 07 lut 2024, 20:41

Prosze wyslac zdjecia do mnie tez :)

Thiasos
Posty: 7
Rejestracja: 26 lis 2023, 18:14

Re: Budowa osiedla Strefa Cegielnia w Krakowie / zdjęcia / informacje i opinie (deweloper Atal)

Postautor: Thiasos » 08 lut 2024, 9:20

Na stronie są zdjęcia. Z wnętrza może wrzucę jak uda mi się wejść do środka



Wróć do „Strefa Cegielnia Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość