Odbiory nowych mieszkań od dewelopera Atal na osiedlu Strefa Cegielnia

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Strefa Cegielnia w Krakowie, za którą odpowiada deweloper Atal. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
cegielka
Posty: 44
Rejestracja: 22 sie 2022, 13:23

Odbiory nowych mieszkań od dewelopera Atal na osiedlu Strefa Cegielnia

Postautor: cegielka » 20 mar 2024, 11:52

Widziałem, że ruszyły już odbiory nowych mieszkań od Atalu w pierwszym etapie osiedla Strefa Cegielnia w Krakowie. Jak tam wygląda jakość wykonania mieszkań, dużo usterek jest stwierdzanych podczas odbiorów mieszkań czy raczej szybko idzie i sprawnie? Developer / generalny wykonawca nie robi problemów przy wpisywaniu wad do protokołu, o ile oczywiście takie były? Warto być na odbiorze ze wsparciem?


cegielka
Posty: 44
Rejestracja: 22 sie 2022, 13:23

Re:Odbiory nowych mieszkań od dewelopera Atal na osiedlu Strefa Cegielnia

Postautor: cegielka » 20 mar 2024, 11:53

I ile czasu dają sobie na usunięcie usterek w mieszkaniu? 14 dni czy wszystko dają na miesiąc? Jak to było w umowach deweloperskich, od kiedy do kiedy miało być przekazywanie mieszkań? Wyrobili się przed czasem czy w czasie?

Radek Obiadek
Posty: 23
Rejestracja: 13 maja 2023, 0:11

Re: Odbiory nowych mieszkań od dewelopera Atal na osiedlu Strefa Cegielnia

Postautor: Radek Obiadek » 28 mar 2024, 11:06

cegielka pisze:Widziałem, że ruszyły już odbiory nowych mieszkań od Atalu w pierwszym etapie osiedla Strefa Cegielnia w Krakowie. Jak tam wygląda jakość wykonania mieszkań, dużo usterek jest stwierdzanych podczas odbiorów mieszkań czy raczej szybko idzie i sprawnie? Developer / generalny wykonawca nie robi problemów przy wpisywaniu wad do protokołu, o ile oczywiście takie były? Warto być na odbiorze ze wsparciem?


U mnie dużo pomniejszych usterek ale generalnie OK. Zobaczymy czy deweloper wszystko poprawi. Mieszkanie wykończone pod klucz i chyba miałem szczęście trafić na przyzwoitą ekipę.


cegielka
Posty: 44
Rejestracja: 22 sie 2022, 13:23

Re: Odbiory nowych mieszkań od dewelopera Atal na osiedlu Strefa Cegielnia

Postautor: cegielka » 28 mar 2024, 19:05

Radek Obiadek pisze:U mnie dużo pomniejszych usterek ale generalnie OK. Zobaczymy czy deweloper wszystko poprawi. Mieszkanie wykończone pod klucz i chyba miałem szczęście trafić na przyzwoitą ekipę.

A ile dają sobie czasu na usunięcie usterek? Ile dodatkowo trzeba będzie czekać na odbiór mieszkania i możliwość startu z wykańczaniem mieszkania?

cegielka
Posty: 44
Rejestracja: 22 sie 2022, 13:23

Re: Odbiory nowych mieszkań od dewelopera Atal na osiedlu Strefa Cegielnia

Postautor: cegielka » 28 mar 2024, 19:06

Wrzucisz może jakieś foty mieszkania, jak wygląda standard deweloperki Atalu i z osiedla? Widok z okna jest w porządku?



Wróć do „Strefa Cegielnia Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości