Kiedy oglądanie nowych mieszkań na osiedlu Centralna w Krakowie od Proinsu

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w inwestycji Centralna w Krakowie, za którą odpowiada deweloper Proins. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
Kethael
Posty: 54
Rejestracja: 17 mar 2022, 18:08

Kiedy oglądanie nowych mieszkań na osiedlu Centralna w Krakowie od Proinsu

Postautor: Kethael » 07 lip 2023, 1:22

Kojarzy ktoś czy można już wejść i oglądać mieszkania?


scr4tchi
Posty: 154
Rejestracja: 04 kwie 2023, 7:38

Re: Kiedy oglądanie nowych mieszkań na osiedlu Centralna w Krakowie od Proinsu

Postautor: scr4tchi » 07 lip 2023, 7:35

Kethael pisze:Kojarzy ktoś czy można już wejść i oglądać mieszkania?

Myślę, że nie. Tam nadal jest plac budowy. Mimo, że elewacja bloku jest skończona to jeszcze malują farbą barierki balkonowe.

argon
Posty: 40
Rejestracja: 20 lis 2022, 22:56

Re: Kiedy oglądanie nowych mieszkań na osiedlu Centralna w Krakowie od Proinsu

Postautor: argon » 08 lip 2023, 17:16

scr4tchi pisze:
Kethael pisze:Kojarzy ktoś czy można już wejść i oglądać mieszkania?

Myślę, że nie. Tam nadal jest plac budowy. Mimo, że elewacja bloku jest skończona to jeszcze malują farbą barierki balkonowe.

A to w ogóle myślicie, że będzie możliwość oglądania mieszkań wcześniej, przed oficjalnymi odbiorami? Przyznam, że to byłoby dobre całkiem, gdyby się dało wcześniej wszystko pomierzyć, już pod wykończeniówkę.


bambik
Posty: 58
Rejestracja: 06 cze 2023, 9:22

Re: Kiedy oglądanie nowych mieszkań na osiedlu Centralna w Krakowie od Proinsu

Postautor: bambik » 30 lip 2023, 17:13

argon pisze:
scr4tchi pisze:
Kethael pisze:Kojarzy ktoś czy można już wejść i oglądać mieszkania?

Myślę, że nie. Tam nadal jest plac budowy. Mimo, że elewacja bloku jest skończona to jeszcze malują farbą barierki balkonowe.

A to w ogóle myślicie, że będzie możliwość oglądania mieszkań wcześniej, przed oficjalnymi odbiorami? Przyznam, że to byłoby dobre całkiem, gdyby się dało wcześniej wszystko pomierzyć, już pod wykończeniówkę.


Podobno po uzgodnieniu terminu można się z nimi umowic na wizyte na budowie, wiec warto sprobowac jak to wyglada w praktyce :)

bambik
Posty: 58
Rejestracja: 06 cze 2023, 9:22

Re: Kiedy oglądanie nowych mieszkań na osiedlu Centralna w Krakowie od Proinsu

Postautor: bambik » 17 sie 2023, 16:31

Ostatnio chyba pojawił się w Proinse nowy pracownik, dedykowany wizytom na budowach - jest więc szansa żeby się umówić w dogodnym terminie.

argon
Posty: 40
Rejestracja: 20 lis 2022, 22:56

Re: Kiedy oglądanie nowych mieszkań na osiedlu Centralna w Krakowie od Proinsu

Postautor: argon » 17 sie 2023, 21:10

Ile mniej więcej czasu jest na taki przegląd mieszkania przed oficjalnym odbiorem?Jak wygląda tu procedura?

bambik
Posty: 58
Rejestracja: 06 cze 2023, 9:22

Re: Kiedy oglądanie nowych mieszkań na osiedlu Centralna w Krakowie od Proinsu

Postautor: bambik » 18 sie 2023, 15:56

Nie wiem czy jest tu jakiś procedura, czasowo wyszło około pół godziny. Gdy ja byłam na budowie, zarówno przede mną, jak i po mnie byli ludzie umówieni na oglądanie.

central
Posty: 30
Rejestracja: 24 lis 2022, 9:31

Re: Kiedy oglądanie nowych mieszkań na osiedlu Centralna w Krakowie od Proinsu

Postautor: central » 25 sie 2023, 10:04

bambik pisze:Nie wiem czy jest tu jakiś procedura, czasowo wyszło około pół godziny. Gdy ja byłam na budowie, zarówno przede mną, jak i po mnie byli ludzie umówieni na oglądanie.

A wiadomo coś o tym, kiedy mogłyby ruszyć odbiory mieszkań od dewelopera Proins przy Centralnej? Ile jeszcze trzeba zaczekać, tak realnie?


Tuzinek
Posty: 105
Rejestracja: 10 cze 2023, 23:55

Re: Kiedy oglądanie nowych mieszkań na osiedlu Centralna w Krakowie od Proinsu

Postautor: Tuzinek » 26 sie 2023, 2:34

central pisze:
bambik pisze:Nie wiem czy jest tu jakiś procedura, czasowo wyszło około pół godziny. Gdy ja byłam na budowie, zarówno przede mną, jak i po mnie byli ludzie umówieni na oglądanie.

A wiadomo coś o tym, kiedy mogłyby ruszyć odbiory mieszkań od dewelopera Proins przy Centralnej? Ile jeszcze trzeba zaczekać, tak realnie?


Przecież prace budowlane są jeszcze na zaawansowanym etapie, nawet elewacje nie dokończone. Wg umowy koniec budowy luty 24 a odbiory do czerwca. Jeszcze kupa czasu a praktycznie nikt nie oddaje wcześniej więc tutaj też raczej tak nie będzie.

Osobiście będę zadowolony jeśli uda się otrzymać z zachowaniem terminu w umowie.

central
Posty: 30
Rejestracja: 24 lis 2022, 9:31

Re: Kiedy oglądanie nowych mieszkań na osiedlu Centralna w Krakowie od Proinsu

Postautor: central » 17 lut 2024, 17:23

I faktycznie kończą budowę? Ostatnio, jak byłem, to nie miałem takiego przeświadczenia. Ale są już jakieś terminy szacunkowe odbiorów mieszkań czy nadal wiadomo tylko, że do czerwca?



Wróć do „Centralna Kraków od Proins - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości